nowa strona urzędu miejskiego w zatorze

Aby dostosować się do nowoczesnych standardów, Urząd Miejski w Zatorze postanowił odrestaurować swoją stronę internetową. Standardowy szablon zastąpił nowy, bardziej dynamiczny, pełen elementów interaktywnych i integracji z systemami zewnętrznymi, takimi jak Mapy Google.

Dla przeciętnego odbiorcy przyzwyczajenie do nowej strony z pewnością nie będzie łatwe. Ktoś, kto do tej pory doskonale znał strukturę witryny, teraz będzie musiał poświęcić trochę więcej czasu na odnalezienie pożądanych informacji. Z drugiej jednak strony, nowa strona odzwierciedla prężny rozwój gminy Zator, utrzymując oficjalny styl z nowoczesnym designem.

Co ważne dla użytkowników smartfonów i tabletów, witryna jest responsywna, czyli funkcjonuje prawidłowo również na urządzeniach mobilnych.

Platforma jest jeszcze w trakcie rozbudowy, dlatego tymczasowo funkcjonuje pod adresem www.zator.intracom.pl. Władze informują jednocześnie, że najnowsze informacje od 5 stycznia włącznie publikowane będą już na nowej stronie. Prawdopodobnie to kwestia kilku tygodni, aż serwis zostanie przeniesiony na dotychczasową domenę www.zator.pl.

Zapraszamy do oddania głosu w ankiecie pt. Czy podoba ci się nowa strona UM Zator?.

[poll id=”5″]

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here