3.5 C
Zator
niedziela, 4 grudnia 2022
- REKLAMA -

Z maczetą w Sylwestra. Podejrzany napastnik zatrzymany

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Żaden z uczestników zabawy sylwestrowej w remizie w Dankowicach nie podejrzewał, że wśród nich przebywa niebezpieczny mężczyzna. Impreza toczyła się swoim naturalnym rytmem, do gry wszedł alkohol, aż w końcu jeden z gości postanowił zwrócić na siebie uwagę przed wszczęcie awantury. Spokojni sylwestrowicze szybko ostudzili zapał 36-latka, po czym kulturalnie wyprosili go z miejsca imprezy.

Wydawać by się mogło, że do końca zabawy nie stanie się już nic nadzwyczajnego. Niestety wyproszony gość poczuł się wyraźnie urażony, ponieważ po kilku chwilach powrócił w pobliże remizy, trzymając w ręku ostry przedmiot. Zdenerwowany agresor zaatakował grupę znajdujących się na zewnątrz osób. Ranił dwóch mężczyzn, z których jeden w wyniku odniesionych obrażeń musiał zostać przetransportowany do szpitala.

fot. KPP Oświęcim
fot. KPP Oświęcim

Jako, że napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia, jego poszukiwaniem zajęła się Policja. Zajęło to kilka dni, aż funkcjonariusze namierzyli mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania w Brzeszczach. Ujawnili przy nim nóż i maczetę, których być może użył do popełnienia przestępstwa. Zatrzymany został przekazany śląskim policjantom, którzy zajmą się wymierzeniem sprawiedliwości.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
3.5 ° C
6.3 °
1.1 °
87 %
1.9kmh
48 %
niedz.
3 °
pon.
8 °
wt.
5 °
śr.
4 °
czw.
3 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -