4.2 C
Zator
niedziela, 21 kwietnia 2024
- REKLAMA -
Otomaticgroup

Tomasz Wieliczko – Kandydat na Burmistrza Zatora

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Tomasz Wieliczko urodził się w Zatorze. Tutaj mieszka, żyje i pracuje. Od siedemnastu lat zawodowo związany jest z zatorskim samorządem. Jest zastępcą kierownika Działu Rozwoju, Oświaty i Zdrowia. Wcześniej pracował jako kierownik Referatu i Rozwoju i Promocji. Jego pasją jest muzyka oraz górskie wyprawy. Grał na sakshornie barytonowym oraz perkusji w Zatorskiej Orkiestrze Dętej, którą cały czas wspiera.

Od 2018 roku jest członkiem Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Zatorze oraz Przewodniczącym Komitetu Audytu. Warto wspomnieć, że Bank Spółdzielczy w Zatorze w tej kadencji Rady może poszczycić się rekordowym w historii zyskiem.

Co jest dla niego ważne?

Dla Tomasza Wieliczko najważniejszy jest człowiek. Stawia na politykę otwartych drzwi, która zakłada bliski kontakt i dialog z mieszkańcami. Chce być tutaj, dla Mieszkańców Zatora, gotowy wysłuchać naszych potrzeb i pomóc w rozwiązywaniu problemów. Uważa, że razem, tworząc otwartą i zaangażowaną społeczność, możemy osiągnąć jeszcze większe sukcesy.

Program wyborczy 10R

Program wyborczy Tomasza Wieliczko oraz wspierających go Kandydatek i Kandydatów do Rady Miejskiej obejmuje 10 najważniejszych obszarów działalności przyszłego samorządu. Są nimi:

1. Reorganizacja
podstawowej opieki zdrowotnej w gminie. Łatwiejszy dostęp i skrócenie czasy oczekiwania na wizyty lekarskie oraz rozszerzenie zakresu usług medycznych.

2. Ruch drogowy
Wsparcie budowy południowej OBWODNICY ZATORA i projektu jej wschodniej części oraz modernizację dróg wraz z budową parkingów, chodników i ścieżek rowerowych.

3. Rozbudowa
Publicznej infrastruktury edukacyjnej. Utworzenie GMINNEGO ŻŁOBKA, zapewnienie wszystkim miejsc w przedszkolach oraz wsparcie rozwoju edukacji dzieci i młodzieży.

4. Rewitalizacja
CENTRUM ZATORA – atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni historycznego obszaru miasta.

5. Remont dworca
Wraz z nadaniem mu nowej funkcji – rozpoczęcie m.in. funkcjonowania dziennego Domu Seniora oraz Muzeum Ziemi Zatorskiej.

6. Rozwinięcie
kompleksowego systemu ulg i zniżek poprzez wprowadzenie KARTY MIESZKAŃCA.

7. Rewolucyjne inicjatywy
„BŁONIA, GMINNE KĄPIELISKO I MIEJSKA PLAŻA” wsparcie dla pomysłów na nowe przestrzenie dla aktywnego wypoczynku.

8. Rozwój gminnej komunikacji
Regularne połączenia z sołectwami, budowa centrum przesiadkowego Park&Ride przy wyremontowanym dworcu.

9. Reforma systemy mieszkalnictwa
BUDOWA MIESZKAŃ komunalnych

10. Równe szanse
Obiektywny i sprawiedliwy system wsparcia organizacji pozarządowych

Zator – miejsce, w którym mieszka szczęście

Dla Tomasza Wieliczko Gmina Zator to miejsce, w którym jest wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Według niego, tutaj można naprawdę cieszyć się życiem – mamy dużo miejsc pracy w rozwijającej się ciągle strefie gospodarczej, mamy piękną przyrodę, mnóstwo miejsc do wypoczynku na świeżym powietrzu. Uważa, że warto to wszystko rozwijać i szukać nowych priorytetów. Kilka najważniejszych zawarł wraz ze swoimi Kandydatkami i Kandydatami w programie wyborczym 10R. Do ich realizacji potrzeba jednak pracy, świeżych pomysłów i Waszego zaangażowania.

Decyzję o tym, co dalej z gminą Zator, podejmiemy 7 kwietnia.

W imieniu Kandydatek i Kandydatów komitetu Przyszłość – Razem dla Gminy Zator oraz swoim, Tomasz Wieliczko prosi Was o głos!

Artykuł sponsorowany.
Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Przyszłość – Razem dla Gminy Zator

- REKLAMA -

Popularne

5 KOMENTARZE

  1. A kiedy będą wywiady z pozostałymi kandydatami ? I dlaczego największy billboardzista gminy został wybrany do wywiadu jako pierwszy ? Wywiady powinny być opublikowane równolegle ze wszystkimi trzema kandydatami.

    • Dzień dobry, na naszym portalu istnieje możliwość wykupienia artykułu sponsorowanego i ten jest jednym z nich. Jeśli pozostali Kandydaci zdecydują się również wykupić taki sponsorowany artykuł na naszym portalu, wówczas także je zamieścimy 🙂 Pozdrawiamy

  2. To jakieś jaja. Wieliczko jest zastępcą kierownika Działu Rozwoju, Oświaty i ZDROWIA. I nagle chce reorganizować służbę zdrowia w gminie. To gdzie był do tej pory? Za co brał pensję finansowaną przez mieszkańców? Jeśli macie wątpliwości, to przeglądnijcie net – został mistrzem lansu! A co do tej pory zrobił dla nas, mieszkańców? W temacie przychodni – NIC, wtemacie utrzymania sieci szkół – NIC. Chcę wspierać wschodnią obwodnicę Zatora, której nie chcą mieszkańcy (już była próba jej forsowania, ale ZDW pod naciskiem mieszkańców wycofał się z pomysłu). Czy abyna pewno chcemy takiego burmistrza?

  3. Program napisany kopiuj wklej . Nic ciekawego, nic co by mnie przekonało . Zero jakiś konkretów . Do tego już mi nie dobrze otwierając lodówkę, myśląc że wyskoczy z niej Wieliczko . Już jestem nim przejedzony !

  4. Nie wiem, kto pisał ten tekst, ale najwyraźniej ma problem z odmianą nazwiska Kandydata przez przypadki. Niby drobiazg, ale irytujący. A w języku polskim nazwiska odmieniają się!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
4.2 ° C
6.5 °
3 °
91 %
2.6kmh
100 %
niedz.
4 °
pon.
7 °
wt.
10 °
śr.
7 °
czw.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -