- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Forever Active HA to źródło unikalnej formy kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej, który ma właściwości nawilżające i smarujące, oraz olejku imbirowego i kurkumy. Dzięki temu jest to jeden z najskuteczniejszych dostępnych na rynku nawilżających suplementów odżywczych dla stawów i skóry. Kwas hialuronowy (HA) to substancja wytwarzana przez nasz organizm, która amortyzuje stawy i sprawia, że poruszają się one bez  tarć. Zapewnia on także właściwe nawilżenie skórze.

W miarę upływu czasu organizm wytwarza coraz mniej kwasu hialuronowego
. Wtedy stawy tracą naturalna elastyczność, a skóra nabiera szorstkiego, suchego wyglądu. Do niedawna HA musiał być wystrzykiwany, ponieważ układ trawienny nie był w stanie wchłonąć go w naturalnej postaci. Obecnie, dzięki procesowi Injuv® HA może być przyjmowany doustnie. Natomiast imbir i kurkuma są od stuleci wykorzystywane przez chińskich zielarzy dla wspierania prawidłowego funkcjonowania stawów. Zawarte w Forever Active HA kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej, olejek imbirowy i kurkuma mogą sprawić, że znowu zaczniesz działać jak dobrze naoliwiona maszyna!

1 opakowanie zawiera 60 kapsułek co wystarcza na miesiąc kuracji. Dla osiągnięcia odczuwalnej zmiany korzystnie jest zastosować naturalny produkt od 3 miesięcy do osiągnięcia efektu.

Możesz go kupić w Studio BIO-REH ul. Garbarska 1, Oświęcim tel. 502351382 lub przez sklep internetowy Sklep Forever na www.bioreh.pl

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here