W Oświęcimiu powstało nowe centrum terapeutyczne specjalizujące się w indywidualnej terapii dziecięcej. Na małych pacjentów czekają doświadczone i wysoko wykwalifikowane specjalistki.

sala reh„PROGRES” – Centrum Kompleksowej Diagnozy i Terapii Dzieci i Młodzieży tworzą ściśle ze sobą współpracujące cztery terapeutki. Każda z nas, pracując z dziećmi widziała potrzebę kompleksowej pracy z dzieckiem, dlatego stworzyłyśmy zgrany zespół, aby jeszcze lepiej wspomagać rozwój dziecka. Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z wielu dziedzin, wykorzystującymi szeroką paletę metod terapeutycznych.  Nieustannie się rozwijamy uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i kursach, na których poznajemy najnowsze metody pracy z dziećmi oraz osiągnięcia medycyny i rehabilitacji. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu, ciągłemu rozwojowi i doświadczeniu w pracy diagnostyczno-terapeutycznej, jesteśmy wrażliwe, otwarte i mamy dobry kontakt z dziećmi.

logOferujemy pełny zakres usług rehabilitacji, fizjoterapii, neurologopedii, psychologii, integracji sensorycznej i pedagogiki specjalnej.  A wszystko to w przyjaznej atmosferze. Terapia prowadzona w naszym Centrum opiera się na indywidualnej pracy z pacjentem, co daje możliwość rzetelnej analizy i oceny problemu, a także ustalenia konkretnego planu terapii i możliwość jej stałego monitorowania i weryfikowania efektów.

Pomagamy dzieciom niepełnosprawnym z różnorodnymi dysfunkcjami ruchowymi, wadami wrodzonymi, wadami mowy i problemami emocjonalnymi i pedagogicznymi.

Specjalizujemy się w diagnozie i terapii:

  • fizjoterapeutycznej dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z różnymi dysfunkcjami ruchowymi oraz wadami wrodzonymi, takimi jak: zespół Downa, małogłowie, mózgowe porażenie dziecięce, przepukliny oponowo-rdzeniowe, dysplazje stawów biodrowych, porażenia
  • pacjentów neurologicznych: dzieci z zaburzeniami napięcia mięśniowego, z chorobami układu nerwowego
  • wad postawy ciała i stóp
  • integracji sensorycznej
  • wad wymowy, dyslalli, afazji oraz terapii jąkania
  • pedagogicznej – zaburzeń rozwoju, specyficznych trudności szkolnych,
  • dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera
  • psychologicznej,

Jak do nas trafić?

budynek Inkubatora Przedsiębiorczości w Oświęcimiu.

logo3Unii Europejskiej 11 Oświęcim

Terapia SI: 519 452 120

Fizjoterapia: 694 847 587

Neurologopeda: 537 759 203

Pedagog: 506 357 868

 

Serdecznie zapraszamy!!!

www.centrum-progres.pl

zdjecie zdj

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here