fot. KPP Oświęcim

W  dniu 4 marca 2016 policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 19 – latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie jego przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli  amfetaminę i marihuanę, z której mężczyzna mógł sporządzić ponad 600 porcji narkotyku.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na terenie Zatora pow. oświęcimski, gdzie policjanci podczas patrolu  zauważyli mężczyznę, który ewidentnie próbował uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. Policjanci podążyli za nim i podczas legitymowania ustalili, że jest to 19 – letni mieszkaniec Zatora, a powodem dla którego chciał uniknąć kontroli była zawartość jego plecaka, w którym ujawniono wagę elektroniczną oraz dwa woreczki foliowe jeden z zawartością suszu roślinnego, a drugi z zawartością białej sproszkowanej substancji.  W związku z podejrzeniem posiadania narkotyków mężczyzna został zatrzymany  i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Po przeprowadzeniu badań przy użyciu testerów narkotykowych policjanci potwierdzili, że zabezpieczona substancja to amfetamina, natomiast susz to marihuana,  z których można było sporządzić około 620 porcji narkotyku. Ponadto policjanci ustalili również, że zabezpieczony przy zatrzymanym rulon foli aluminiowej wykorzystywany był do pakowania środków odurzających.

Aktualnie policjanci ustalają czy podejrzany o posiadanie narkotyków trudnił się również ich rozprowadzaniem i czy zabezpieczone przy nim pieniądze pochodziły z tego nielegalnego procederu.

info: KPP Oświęcim

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here