25.1 C
Zator
niedziela, 14 sierpnia 2022
- REKLAMA -

Pozyskiwanie funduszy dla organizacji

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Już w najbliższy poniedziałek (11 lipca) o godzinie 12:00 Fundacja Rozwoju Oświaty, Polityki Społecznej Sportu i Kultury (FROPSSiK), przy współpracy z Urzędem Gminy Oświęcim, zaprasza na spotkanie poświęcone skutecznemu pozyskiwaniu funduszy przez organizacje i grupy nieformalne.

Warsztaty odbędą się w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim i będą prowadzone przez pana Jerzego Mikę z Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Spotkanie kierowane jest głównie do grup – formalnych i nieformalnych działających w naszym regionie: LKSów, jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów ludowych, Kół Seniorów, ale również wszystkich, którzy są zainteresowani tematem skutecznego pozyskiwania środków na swoje działania.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się między innymi czym jest fundraising? Na co zwracać uwagę aby zbierać pieniądze? Jakich metod pracy używać? Z jakich narzędzi korzystać?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – zapraszamy!

Spotkanie jest organizowane w ramach realizacji projektu „Rozwijamy – rozwijając” dofinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – FIO Małopolska Lokalnie oraz Województwa Małopolskiego.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Oświaty, Polityki Społecznej, Sportu i Kultury, która została powołana dla prowadzenia wszechstronnej działalności celem rozwoju Gminy Oświęcim i wspierania jej mieszkańców. Przede wszystkim w zakresie edukacji, wychowania, kultury fizycznej i sportu, turystyki, kultury oraz rozwoju gospodarczego, dobroczynności i pomocy społecznej. Tak szeroka działalność, prowadzona na tak dokładnie określonym obszarze, będzie możliwa jedynie dzięki szerokiej i dobrej współpracy z Urzędem Gminy oraz innymi instytucjami, organizacjami oraz firmami działającymi w Gminie Oświęcim. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom chcemy dać możliwość społeczności Naszej Gminy na rozwój i realizowanie swoich pasji, poprawiać jakoś życia mieszkańców, wspierać organizacje pozarządowe i grupy nieformalne oraz pobudzać aktywność społeczną na terenie gminy.

Bardzo serdecznie zapraszamy.

spotkanie_fundraising

www.fropssik.pl

fropssik@gmail.com

www.facebook.com/fropssik/

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
25.1 ° C
25.8 °
24 °
64 %
2.6kmh
100 %
niedz.
24 °
pon.
29 °
wt.
30 °
śr.
31 °
czw.
31 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -