13.4 C
Zator
wtorek, 7 lipca 2020
- REKLAMA - Noclegi, restauracja Zator

Starostwo Powiatowe laureatem nagrody Najwyższa Jakość Quality International 2014

Musisz przeczytać

#ZATOR Scandinavia Marine już otwarta! FOTO relacja

3 lipca miało miejsce oficjalne otwarcie Scandinavia Marine, czyli pierwszego w Polsce hotelu zbudowanego z kontenerów morskich. Obiekt niewątpliwie przyciąga swoim designerskim wyglądem. 40...

Zbigniew Biernat został komisarzem Czernichowa

Zbigniew Biernat, były burmistrz Zatora oraz były poseł z okręgu chrzanowskiego został komisarzem w gminie Czernichów po śmierci wójta Szymona Łytka. W gminie nie...

#ZATOR Powalone drzewo, którego sprawcą był… Bóbr!

Dziś (1 lipca) w godzinach porannych druhowie z OSP Zator zostali zadysponowani do powalonego drzewa w Rudzach na ul. Dworskiej. Po dojeździe na miejsce...

10 topowych atrakcji w Energyladndii! A już 4 lipca otwarcie wodnej strefy Big Milk Water Park

TOP 10 atrakcji w Energylandii. Numer 8 pobił światowy rekord! Wciąż zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczne wczasy? Park Rozrywki Energylandia to świetne miejsce do wakacyjnej...
- REKLAMA -

W dniu 24 lipca 2014 r. Starosta Jacek Jończyk odebrał z rąk Marii Leżuchy z redakcji Forum Biznesu – dodatku do Dziennika Gazety Prawnej – certyfikat przyznania Starostwu Powiatowemu w Wadowicach godła Najwyższa Jakość Quality International 2014. Certyfikat VIII edycji tego konkursu przyznany został w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości. Zdobycie Certyfikatu Najwyższa Jakość jest potwierdzeniem, iż Starostwo Powiatowe w Wadowicach stosuje najwyższe standardy świadczonych usług.

Uroczysta Gala podsumowująca Program odbędzie się w październiku br. w Warszawie.

Najwyższa Jakość Quality International 2014 to ogólnopolski program konkursowy, realizowany pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Program ma na celu aktywizację przedstawicieli firm i instytucji działających na terenie naszego kraju wokół idei jakości oraz promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocję tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: QI Product – produkt najwyższej jakości, QI Services – usługi najwyższej jakości i QI Order – zarządzanie najwyższej jakości.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach wyróżnione zostało za wykonanie numerycznej mapy ewidencji gruntów i budynków. Numeryczna mapa zawiera warstwy działek, użytków i budynków wraz z numeracją porządkową, a także granice gmin i obrębów. Baza w części graficznej i opisowej ewidencji gruntów i budynków jest na bieżąco aktualizowana na podstawie zmian wpływających od zainteresowanych podmiotów, polepszana jest także jej jakość w zakresie położenia punktów granicznych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Od 2012 r. mapa jest dostępna w postaci geoportalu pod adresem: wadowice.geoportal2.pl i umożliwia:

  • bezpłatne przeglądanie mapy numerycznej ewidencji gruntów i budynków;
  • bezpłatne przeglądanie mapy powstałej na bazie zdjęć lotniczych tzw. ortofotomapy;
  • bezpłatne przeglądanie danych opisowych o działkach w zakresie niechronionym (powierzchnia działki, powierzchnia i rodzaje użytków w działkach).

Najwyższa Jakość Quality International 2014
Najwyższa Jakość Quality International 2014

- REKLAMA - Noclegi, restauracja Zator

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
słabe opady deszczu
13.4 ° C
14 °
12.8 °
71 %
3.1kmh
100 %
wt
19 °
śr
21 °
czw
23 °
pt
29 °
sob
16 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -