19.3 C
Zator
piątek, 24 marca 2023
- REKLAMA -

Starostwo Powiatowe laureatem nagrody Najwyższa Jakość Quality International 2014

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W dniu 24 lipca 2014 r. Starosta Jacek Jończyk odebrał z rąk Marii Leżuchy z redakcji Forum Biznesu – dodatku do Dziennika Gazety Prawnej – certyfikat przyznania Starostwu Powiatowemu w Wadowicach godła Najwyższa Jakość Quality International 2014. Certyfikat VIII edycji tego konkursu przyznany został w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości. Zdobycie Certyfikatu Najwyższa Jakość jest potwierdzeniem, iż Starostwo Powiatowe w Wadowicach stosuje najwyższe standardy świadczonych usług.

Uroczysta Gala podsumowująca Program odbędzie się w październiku br. w Warszawie.

Najwyższa Jakość Quality International 2014 to ogólnopolski program konkursowy, realizowany pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Program ma na celu aktywizację przedstawicieli firm i instytucji działających na terenie naszego kraju wokół idei jakości oraz promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocję tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: QI Product – produkt najwyższej jakości, QI Services – usługi najwyższej jakości i QI Order – zarządzanie najwyższej jakości.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach wyróżnione zostało za wykonanie numerycznej mapy ewidencji gruntów i budynków. Numeryczna mapa zawiera warstwy działek, użytków i budynków wraz z numeracją porządkową, a także granice gmin i obrębów. Baza w części graficznej i opisowej ewidencji gruntów i budynków jest na bieżąco aktualizowana na podstawie zmian wpływających od zainteresowanych podmiotów, polepszana jest także jej jakość w zakresie położenia punktów granicznych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Od 2012 r. mapa jest dostępna w postaci geoportalu pod adresem: wadowice.geoportal2.pl i umożliwia:

  • bezpłatne przeglądanie mapy numerycznej ewidencji gruntów i budynków;
  • bezpłatne przeglądanie mapy powstałej na bazie zdjęć lotniczych tzw. ortofotomapy;
  • bezpłatne przeglądanie danych opisowych o działkach w zakresie niechronionym (powierzchnia działki, powierzchnia i rodzaje użytków w działkach).
Najwyższa Jakość Quality International 2014
Najwyższa Jakość Quality International 2014
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
19.3 ° C
22.5 °
17.4 °
44 %
4.5kmh
100 %
pt.
19 °
sob.
13 °
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
4 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -