16.9 C
Zator
niedziela, 14 lipca 2024
- REKLAMA -

#SPYTKOWCE Policyjny dozór za przestępstwa narkotykowe

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Wadowiccy kryminalni zatrzymali 37-laka, który jest podejrzany o posiadanie i udzielanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał łącznie 17 zarzutów. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Policjanci pionu kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach po wcześniejszej analizie ustalili, że 37-letni mieszkaniec gminy Spytkowice w miejscu swojego zamieszkania posiada zakazane substancje. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się, kiedy w połowie stycznia br. podczas przeszukania miejsca zamieszkania typowanego mężczyzny, znaleźli i zabezpieczyli ponad 80 tabletek ecstasy o łącznej czarnorynkowej wartości ponad 4 tys. złotych. Właściciel substancji psychotropowych został zatrzymany jeszcze tego samego dnia na terenie województwa śląskiego.

W toku podjętych dalszych czynności policjanci ustalili, że 37-latek kilkanaście razy udzielał narkotyków innym osobom, w tym również odpłatnie.

Po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego, śledczy przedstawili zatrzymanemu 17 zarzutów, w tym zarzut posiadania zakazanych substancji oraz ich udzielania innym osobom, do których się przyznał.
18 stycznia br. prokurator na wniosek policjantów zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do nawet 10 lat.

Info: KPP Wadowice

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
16.9 ° C
17.4 °
15.8 °
95 %
3.8kmh
100 %
niedz.
26 °
pon.
30 °
wt.
33 °
śr.
29 °
czw.
29 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -