8.6 C
Zator
środa, 12 czerwca 2024
- REKLAMA -

Sklep z facetami, komediowy spektakl w Zatorze

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Sklep z facetami to tytuł znakomitej komedii w wykonaniu aktorów teatru Old Timers Garage, na który zapraszamy 16 marca!

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do „sklepu z facetami”. Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość? Jesteś ciekaw co się zmieniło w ludzkiej mentalności od czasów ekranizacji „Czterdziestolatka” Jerzego Gruzy? Lubisz się śmiać? W takim razie ten spektakl jest dla Ciebie.

Reżyseria / Tekst: Patrycja Szczepanowska
Konsultacja artystyczna: Wojciech Adamczyk
Muzyka: Szymon Suchoń
Scenografia: Zofia Baranowska

Obsada: Patrycja Szczepanowska, Katarzyna Chorzępa lub Olga Jankowska lub Sonia Jachymiak, Marcin Piętowski lub Norbert Kaczorowski

16 marca 2024 rCena biletu 80 zł, bilety do nabycia na bilety.rokzator.pl lub w sekretariacie ROK Zator, godz.19.00, ROK Zator

OBSADA

Patrycja Szczepanowska – aktorka, reżyserka, scenarzystka i producentka

W 2002 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zagrała kilkadziesiąt ról filmowych i teatralnych. Popularność zyskała dzięki wiodącym rolom w serialach telewizyjnych: „Lokatorzy”, ”Plebania”, „U fryzjera”. Współpracowała z licznymi scenami teatralnymi w Polsce, min. z Teatrem Polonia w Warszawie oraz z Teatrem na Woli. Zagrała Julię w kultowym, nagradzanym spektaklu ”Miss Hiv” reż. Macieja Kowalewskiego. Obecnie film „Dzik” reż. Damian Lu Wenta i Łukasz Chojecki w którym gra główną kobieca rolę dostaje się z sukcesami na kolejne festiwale filmowe. Aktorkę można oglądać również na deskach warszawskiego Och Teatru w „Prapremierze Dreszczowca” oraz na katowickiej scenie Old Timers Garage w „Żonie do adopcji”. Wciela się w rolę Marzeny.

Katarzyna Chorzępa- aktorka

Absolwentka studia teatralnego przy Teatrze Maska w Rzeszowie, Lart Studio w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie na kierunku aktorstwo dramatyczne. Sympatię widzów zyskała jedną z filarowych postaci serialu „Na wspólnej”, rolą Elizy. Znana również z drobniejszych ról w serialach takich jak min. „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”. Debiutowała na deskach Teatru IMKA w Warszawie. Obecnie aktorkę można oglądać w Teatrze Kwadrat w Warszawie w „Medium” w reż. Andrzeja Nejmana jak również w Krakowie w Teatrze VARIETE.

Olga Jankowska- aktorka, wokalistka

Debiutowała w wieku 14 lat jedną z głównych ról w filmie Bogusława Lindy „Jasne błękitne okna”. Szerokiej publiczności znana jako Klara, którą grała kilkanaście lat w serialu „Barwy szczęścia”. Brała udział w trzeciej edycji programu The Voice of Poland w którym dotarła do półfinału. Wystąpiła również w serialach takich jak np. „Komisarz Alex” czy „Samo życie”. Warto śledzić jej poczynania w branży muzycznej. Wykonuje piosenkę „Never Fade Away (SAMURAI Cover)” promującą grę polskiego studia CD Project Red „Cyberpunk 2077”.

Marcin Piętowski- aktor

Absolwent PWSFTviT w Łodzi. Aktor Teatru Kwadrat w Warszawie, wcześniej stołecznego Teatru Syrena. Popularność zyskał licznymi dużymi rolami telewizyjnymi i filmowymi. Znany min. z roli ks. Artura Góreckiego w serialu „Plebania”, kapitana policji Arka w „Dziewczynach ze Lwowa” czy Łukasza Madeja z „Tajemnicy Zawodowej”. Obecnie gra jedną z wiodących ról Zbigniewa z Brzezia w serialu „Korona Królów. Jagiellonowie”

Norbert Kaczorowski- aktor

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Debiutował rolą Jaśka w „Weselu” Stanisława Wyspiańskiego. W ramach X. Konkursu Na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej otrzymał nagrodę aktorska zespołowa za spektakl „Wampir” w reżyserii Marcina Sławińskiego. W 2006 roku był nominowany do nagrody im. Leona Schillera dla młodych aktorów. Na deskach teatralnych współpracował między innymi z Agnieszką Holland, u której w „Aktorach prowincjonalnych” zagrał jedną z głównych ról, dyrektora-reżysera. W swoim dorobku ma również współprace z takimi twórcami jak między innymi M.Strzępka, czy K.Garbaczewski. Aktor występował również w takich serialach jak: „Nad rozlewiskiem”, „M jak miłość”, „Na wspólnej” oraz „Klan”.

Sonia Jachymiak- aktorka

Absolwentka studium aktorskiego przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. Szerokiej publiczności dała się poznać dzięki licznym rolom w takich serialach jak min. „Na wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”. Przez kilka lat była etatową aktorką Teatru im. Fredry w Gnieźnie. Zagrała wiele ważnych ról teatralnych, w tym Pudney w „Per Procura” w reż. B. Zaczykiewicza, Julię w „Moście nad doliną” w reż J. Grabowieckiej, Julię w „Letnikach” w reż M. Kotańskiego również Czarownicę w „Mistrzu i Małgorzacie” w reż. J.Kijowskiego. Obecnie aktorkę można oglądać na małym ekranie w roli Eweliny w „Szpitalu Dziecięcym” oraz na teatralnych deskach w Teatrze Małego Widza w Warszawie.

Info: ROK Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
8.6 ° C
12.5 °
7.2 °
89 %
1.1kmh
77 %
śr.
9 °
czw.
13 °
pt.
19 °
sob.
24 °
niedz.
17 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -