10.8 C
Zator
poniedziałek, 15 kwietnia 2024
- REKLAMA -
Otomaticgroup

Zatorskie Iskierki z OSP odwiedziły psieEgo!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W ubiegłą sobotę (10.07) Iskierki z OSP w Zatorze (wraz ze swoimi rodzinami i opiekunami) miały możliwość poznania pracy psich ratowników. 

Jak sami strażacy piszą na swoim Facebooku:

„Sobotnie popołudnie upłynęło naszym Iskierkom pod znakiem psiej łapki. O godzinie 15 odwiedziliśmy PSIEEGO.PL gdzie szkolone są m.in. psy ratownicze, ale nie tylko. Poznaliśmy czwórkę wspaniałych psów i ich właścicieli, którzy zaprezentowali umiejętności swoich czworonożnych przyjaciół. Zobaczyliśmy relację psa z jego właścicielem, a także trening psów we wchodzeniu po drabinie, po przeszkodach, po gruzowisku, a także trening w wodzie. Przewodnicy pokazali nam jak się zachowywać względem agresywnego psa, a także czego unikać w relacji ze swoim psem. Nasze Iskierki odegrały również pozorantów na pokazie gruzowiskowym, gdzie zadaniem psów było odnalezienie ich. Pan Wiesław, jeden z przewodników psów, który jest prawdopodobnie jedynym pilotem – przewodnikiem psa ratowniczego, opowiedział nam o swojej pracy pilota śmigłowcowego, a dzieci mogły przymierzyć prawdziwy hełm pilota. Na koniec zjedliśmy pyszne kiełbaski z grilla.
Ogromne podziękowania kierujemy do Jerzy Herma, dzięki któremu mogliśmy spędzić wspaniałe kilka godzin w PSIEEGO.PL , a także do przewodników psów tj. Pani Anieli, Panu Wiesławowi i Panu Bartkowi.
osp - psieego
osp – psieego
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
10.8 ° C
12.4 °
9.9 °
73 %
3kmh
100 %
pon.
12 °
wt.
11 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
10 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -