7.7 C
Zator
czwartek, 2 grudnia 2021
- REKLAMA -

Zatorskie Iskierki z OSP odwiedziły psieEgo!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W ubiegłą sobotę (10.07) Iskierki z OSP w Zatorze (wraz ze swoimi rodzinami i opiekunami) miały możliwość poznania pracy psich ratowników. 

Jak sami strażacy piszą na swoim Facebooku:

„Sobotnie popołudnie upłynęło naszym Iskierkom pod znakiem psiej łapki. O godzinie 15 odwiedziliśmy PSIEEGO.PL gdzie szkolone są m.in. psy ratownicze, ale nie tylko. Poznaliśmy czwórkę wspaniałych psów i ich właścicieli, którzy zaprezentowali umiejętności swoich czworonożnych przyjaciół. Zobaczyliśmy relację psa z jego właścicielem, a także trening psów we wchodzeniu po drabinie, po przeszkodach, po gruzowisku, a także trening w wodzie. Przewodnicy pokazali nam jak się zachowywać względem agresywnego psa, a także czego unikać w relacji ze swoim psem. Nasze Iskierki odegrały również pozorantów na pokazie gruzowiskowym, gdzie zadaniem psów było odnalezienie ich. Pan Wiesław, jeden z przewodników psów, który jest prawdopodobnie jedynym pilotem – przewodnikiem psa ratowniczego, opowiedział nam o swojej pracy pilota śmigłowcowego, a dzieci mogły przymierzyć prawdziwy hełm pilota. Na koniec zjedliśmy pyszne kiełbaski z grilla.
Ogromne podziękowania kierujemy do Jerzy Herma, dzięki któremu mogliśmy spędzić wspaniałe kilka godzin w PSIEEGO.PL , a także do przewodników psów tj. Pani Anieli, Panu Wiesławowi i Panu Bartkowi.

osp - psieego
osp – psieego

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zachmurzenie duże
7.7 ° C
9.5 °
4.9 °
73 %
6.3kmh
99 %
czw.
8 °
pt.
2 °
sob.
2 °
niedz.
1 °
pon.
1 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -