Jak mówił po meczu Josef Dobosz, trener Unii Oświęcim, to zwycięstwo było naszym zawodnikom niezwykle potrzebne. Zdobyliśmy trzy punkty, a na spotkanie z Comarch Cracovią pojedziemy w zupełnie innych, bojowych nastrojach.

Choć wynik 5:0 jest godny podziwu, to na początku nic nie zapowiadało na tak efektowny tryumf. Dopiero w 32. minucie padła pierwsza bramka dla naszych, w wykonaniu Marcina Jarosa. Po dwóch tercjach prowadziliśmy 2:0, a to za sprawą karnego w wykonaniu Mateusza Adamusa.

W trzeciej odsłonie poszło już z górki. Gratulacje należą się Filipowi Komorskiemu (2 bramki) i Damianowi Piotrowiczowi (1 bramka).

Już jutro (14 października) mecz Unii Oświęcim z Comarch Cracovią. Początek spotkania o godz. 18:00.