7.5 C
Zator
niedziela, 25 października 2020
- REKLAMA -

GRAND PRIX Walimia w kolarstwie górskim

Musisz przeczytać

#ZATOR Poważny wypadek. Lądował śmigłowiec

18 października 2020 po godzinie 20.00 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Zatorze na ulicy Grabskiego. Jak wstępnie ustalili...

#ZATOR Odbądź kwarantannę w Scandinavia Resort&Marine

Odbądź kwarantannę w komfortowych warunkach. Z powodu panującej pandemii koronawirusa wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i oddajemy nasz obiekt noclegowy na potrzeby kwarantanny. W komfortowych...

Energylandia Rally Team – debiut w Rajdzie Dakar GALERIA – VIDEO

Rajd Dakar – największe rajdowe wyzwanie na świecie, marzenie każdego kierowcy i pilota – już w styczniu 2021 roku z udziałem Energylandia Rally Team! Zespół...

#ZATOR Dolina Karpia. Nabór wniosków 12/2020

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolina Karpia działająca na terenie gmin: Brzeźnica, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Tomice, Zator informuje o możliwości składania wniosków o...
- REKLAMA -

D13 I6 G2 M2 – taki kod wychodzi smsem do wtajemniczonych kibicujących nam na odległość i trzymających kciuki za naszych zawodników. Taki dokładnie wysyłaliśmy w sobotę z Grand Prix Walimia do sympatyków i rodziców zawodników, który informuje o wynikach.

To kolejny wyścig w tym sezonie, za który naszym zawodnikom należą się ogromne gratulacje.

Dawid, podobnie jak tydzień wcześniej w Warszawie, znów rozstawiony na końcu stawki. Plan był jeden – lewy kierunkowskaz i do walki o jak najlepszą pozycję dającą cenne punkty uprawniające do finału Olimpiady Młodzieży, czyli Mistrzostw Polski. Miło było patrzeć, jak kolejni rywale pozostawiani są w tyle, a ta bardzo dobra jazda pozwoliła na zajęcie 13 pozycji wśród 52 startujących zawodników.

Inez z bardzo dobrej strony pokazała się na sekcjach technicznych. W swojej kategorii wiekowej zajęła 6 miejsce i po raz kolejny pokazała się z jak najlepszej strony walcząc na każdym fragmencie trasy. Dla naszej najmłodszej zawodniczki to również kolejne punkty w rankingu uprawniającym do udziału w finałowym wyścigu o Mistrzostwo Polski.

Gabriela odczepiła kilka wagonów, obciążających podczas ostatniego wyścigu i zdecydowanie zmniejszyła straty do zwyciężczyni wyścigu w kontekście ubiegłotygodniowych zawodów. Pozostaje jeszcze miesiąc na odpięcie kolejnych i powtórkę z poprzednich sezonów.

Na dziś Gabi musiała zadowolić się drugim miejscem w elicie Pań.

Maciej udowodnił, że odpowiednia praca przynosi efekty. Bardzo dobra pozycja po starcie i nawiązanie walki z czołówką to tylko połowa radości, jaką dał nam nasz junior. Apogeum przyniósł atak na drugą pozycję dwa okrążenia przed metą. Atak przemyślany i skuteczny, a co za tym idzie, srebro podczas dekoracji zawisło na piersi Macieja.

Należą się słowa uznania dla naszego wychowanka Maksia Wiśniowskiego – piąta pozycja po pasjonującym pościgu za rywalami. Brawo Maks!

W trakcie, gdy nasi „kadrowicze” ścigali się w Walimiu, w Zatorze trenowali najmłodsi adepci kolarstwa. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i zabezpieczeniu treningów oraz wyścigów.

Teraz czas zgrupowań.

Info: superiorzator.pl

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
mgła
7.5 ° C
8.3 °
7 °
100 %
1.5kmh
90 %
nie
15 °
pon
18 °
wt
19 °
śr
15 °
czw
12 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -