-2.6 C
Zator
wtorek, 31 marca 2020
- REKLAMA -
strony www dla noclegów

Strona dla noclegów w BLACK FRIDAY -50%

Musisz przeczytać

#ZATOR Energylandia odpowiada na apel Dyrektora SZOZ w Zatorze

Kilka dni temu pisaliśmy o apelu Adama Merty Dyrektora Przychodni w Zatorze o zachowanie zdrowego rozsądku pacjentów, po sytuacji gdzie został skradziony z wejścia...

#ZATOR Złamali zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych oraz obowiązujące przepisy

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze podczas prowadzenia obchodu rejonu służbowego przed jednym z bloków zauważyli trzech mężczyzn, którzy siedząc na ławeczce pili piwo...

#ZATOR W Zatorze są produkowane maseczki jedno i wielorazowe. Zamów online!

Bawełna jest NATURALNYM materiałem, który służy przede wszystkim do wytwarzania tkanin znajdujących szerokie zastosowanie w przemyśle. Miękkość i delikatność tkaniny bawełnianej zapobiega powstawaniu różnego rodzaju podrażnień...

#ZATOR Nasza Parafia uruchamia TV online! Już dziś różaniec

W związku z sytuacja wywołaną zagrożeniem koronawirusem nie możemy uczestniczyć w modlitwie różańcowej, jednakże kapłani przygotowali dla nas transmisję aby móc się duchowo połączyć...
- REKLAMA -

Jesteś gotowy na sezon noclegowy 2020?

 Weź rabat -50% BLACK FRIDAY

Rośnie popularność mniejszych miejscowości wypoczynkowych nie tylko poza granicami naszego kraju, ale również na naszym polskim „podwórku”. I niekoniecznie są to tylko lokalizacje położone nad morzem czy w górach, gdyż Polska ma do zaoferowania naprawdę wiele pięknych, czasami jeszcze nie do końca odkrytych przez turystów miejsc. Nieustannie przybywa inwestycji mieszkalnych, i nie mówimy tu o wielkich kompleksach, ale mniejszych urokliwych apartamentach, pensjonatach i domkach na wynajem.

Za tą przemianą idą kolejne, a mianowicie powód, dla którego Polacy częściej wybierają się w podróże i to przez cały rok. Nastawieni na doznania przyrodnicze, atrakcje kulturalne, sportowe czy historyczne poszukują unikalnych miejsc oferujących także wygodne i dobre jakościowo zaplecze noclegowe.

Ten czynnik natomiast powoduje, że właściciele miejsc noclegowych starają się jak najszerzej dotrzeć do swoich potencjalnych gości. Temu właśnie służy technologia, aplikacje i szeroko rozumiany Internet. Coraz więcej odnaleźć można strony internetowych reklamujących obiekty noclegowe. I dobrze, bo ludzie lubią widzieć i znać miejsce swojej destynacji. Kupują oczami. Od sposobu w jaki przedstawimy zalety naszego obiektu zależy ilu gości tak naprawdę odwiedzi nas w ciągu roku. A zadowolony klient na pewno poleci naszą lokalizację. Rekomendacje i opinie osób korzystających z usług właścicieli obiektów noclegowych, to obecnie klucz do sukcesu.

Warto zatem spojrzeć krytycznym okiem na swoją stronę internetową. Być może przyszedł czas na zmianę w tej wizytówce. Jeśli tak, zobacz, co mamy dla ciebie do zaoferowania.


Podejmując się przygotowania strony internetowej reklamującej obiekt noclegowy, proces realizacji dzielimy na etapy, tak by aktualny progres prac nad twoją stroną był dokładnie widoczny. W momencie przygotowania projektu graficznego, dajemy możliwość bezpłatnych korekt, by powstała strona zadowalająca nie tylko nas, ale przede wszystkim ciebie.

Spójrz, co cię czeka krok po kroku, gdy zdecydujesz się na współpracę z nami:
1. przygotowanie oraz akceptacja umowy
2. wpłata zadatku w wysokości 40% od całej realizacji
3. sesja zdjęciowa / wideo
4. przygotowanie projektu graficznego
5. akceptacja projektu przez klienta
6. kodowanie
7. działania marketingowe
8. demonstracja strony
9. akceptacja wersji beta przez klienta
10. rozliczenie końcowe z fvat
11. przekazanie dostępów
12. publikacja w sieci, dodanie do indeksu Google
13. Wspólna kawa i rozmowa o efektach 😉

Wydaje się, że tych 13 punktów to niezliczony czas realizacji – i tu się mylisz. Wystarczy tylko 30 dni, byśmy wspólnie z Tobą stworzyli stronę, która zachęci gości do skorzystania z twojej oferty. 30 dni, dzięki którym zwiększysz skuteczność dotarcia do potencjalnych klientów.
Wchodzisz w to już dziś?

- REKLAMA -
Rzeczoznawca samochodowy

Popularne

Dodaj komentarz

Zator
lekkie zachmurzenie
-2.6 ° C
-1.1 °
-4 °
73 %
1kmh
19 %
wt
6 °
śr
7 °
czw
10 °
pt
10 °
sob
8 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -