- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Jak poinformowała Agnieszka Petek, oficer prasowy KPP w Wadowicach, o jadącym ciągniku rolniczym, którego kierowca prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu poinformowany został dyżurny wadowickiej komendy 30 listopada tuż przed godz. 11:00.

Skierowani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali traktorzystę do kontroli drogowej. Przeprowadzone badanie wykazało u mężczyzny ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że to nie jedyne przestępstwo jakie popełnił mieszkaniec powiatu. Mundurowi ustalili, że kierowca ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami decyzją wydaną przez Starostę Wadowickiego.

Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie stanie przed sądem z zarzutami prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje o rozsądek i przypomina, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia,

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here