0.8 C
Zator
środa, 14 kwietnia 2021
- REKLAMA -

Spedycja międzynarodowa i krajowa. CROSIK 2005 zaprasza do współpracy.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Firma od 2005 roku zajmuje się transportem i spedycją. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym ładunków o masie nie przekraczającej 1,5 T na terenie całej Europy.

W Naszej ofercie znajduje się spedycja międzynarodowa i krajowa – nie istnieją dla nas granice województw, regionów i państw – zapewniamy kompleksowe usługi logistyczne na terenie całej Europy.

Nasza flota, składająca się z 42, nowych, kompleksowo wyposażonych aut, które razem z samochodami dostawczymi naszych Partnerów codziennie pokonują tysiące kilometrów bezpiecznie i terminowo przewożąc towary na rynku krajowym oraz UE.

Nasze specjalnie wyposażone samochody spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, umożliwiając świadczenie usług przewozu ładunków niebezpiecznych, zgodnie z konwencją ADR.

Od początku postawiliśmy na najwyższy standard bezpieczeństwa, jakość usług transportowych oraz kwalifikacji zawodowych kierowców, które zaowocowały zaufaniem Klientów i solidną pozycją w branży transportowo-spedycyjnej.

Zapewniamy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowe dostawy Państwa ładunków. Oferujemy również pomoc i doradztwo transportowo – spedycyjne.

Wykwalifikowana kadra doświadczonych spedytorów zapewni Państwu miłą, sprawną i fachową obsługę, oraz rzetelny przepływ informacji. Gorąco zapraszamy do współpracy!

Siedziba firmy:
Crosik2005
ul. Zacisze 15
32-566 ALWERNIA

tel. +48 518 130 511
fax +48 33 488 04 69

http://crosik2005.pl/

- REKLAMA -
Olejki z konopi CBD

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
słabe opady śniegu
0.8 ° C
1.7 °
0 °
100 %
1.5kmh
75 %
śr
3 °
czw
1 °
pt
2 °
sob
5 °
nie
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -