Oddział Kancelarii w Zatorze rozpocznie działanie 29 października 2014 roku, pod adresem Rynek 6 (budynek sklepu Wizan) na pierwszym piętrze. Już teraz można zadzwonić na centralny numer Kancelarii: 12 411 05 94 i umówić się na bezpłatne spotkanie z wykwalifikowanym prawnikiem w dowolnym oddziale Kancelarii. Numer jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16.Kancelaria prawna Zator

W oddziale w Zatorze bezpłatne konsultacje prawne będą odbywać się w każdą środę.

Podczas konsultacji klienci Kancelarii Actio będą mogli zasięgnąć porady prawnej w zakresie swojej sprawy, m.in. dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w danej sytuacji, jaki byłby całkowity koszt przeprowadzenia danej sprawy oraz jakie są szanse na jej wygranie. (*Promocja wynika z wewnętrznej inicjatywy Kancelarii i będzie obowiązywać przez czas nieokreślony, do odwołania. Daty bezpłatnych konsultacji mogą ulec zmianie.)

W pilnych sprawach istnieje możliwość umówienia się na odpłatne spotkanie z prawnikiem, w dowolny dzień, pod numerem telefonu: 696-965-993.

Kancelaria Prawna Actio od lat oferuje swoje usługi zarówno podmiotom gospodarczym jak i klientom indywidualnym zapewniając kompleksową obsługę spraw zarówno w postępowaniu sądowym jak i pozasądowym. Usługi Kancelarii cechują się profesjonalizmem, pozytywnym podejściem do klienta oraz konkurencyjnymi cenami.

Czym się zajmuje kancelaria prawna Actio?Kancelaria Actio zajmuje się przede wszystkim:

  • prawem gospodarczym,
  • prawem pracy,
  • prawem rodzinnym i opiekuńczym (m.in. postępowania alimentacyjne i rozwodowe),
  • prawem spadkowym (postępowanie o nabycie spadku, podział spadku oraz zachowek),
  • prawem ubezpieczeń społecznych (postępowanie przed ZUS oraz postępowanie sądowe w którym ZUS jest stroną przeciwną),
  • szeroko pojętym prawem cywilnym (m.in. sądowa windykacja należności, postępowania z zakresu zasiedzenia nieruchomości, postępowania z zakresu służebności drogi koniecznej).

Szczególnym atutem Kancelarii jest współpraca z doświadczonymi Radcami Prawnymi specjalizującymi się w wybranych dziedzinach prawa. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich sprawa trafi do odpowiedniego prawnika, zajmującego się tego typu sprawami każdego dnia.

Z pewnością warto skorzystać z profesjonalnej bezpłatnej konsultacji i porady prawnej w Kancelarii Prawnej Actio, gdyż samodzielne prowadzenie sprawy sądowej, często opierając się na informacjach z Internetu, może (podobnie jak w przypadku samodzielnego leczenia się) mieć daleko idące i nieraz nieodwracalne negatywne skutki.

Kancelaria prawna Actio
Zator, Rynek 6
Otwarcie 29 października 2014 r.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj