728x90-gif

Centrum Korepetycji i Kursów Ewart
Centrum Korepetycji i Kursów Ewart

Centrum Korepetycji i Kursów EWART to wspólne dzieło pełnych entuzjazmu i zaangażowania nauczycieli wierzących, że nie ma rzeczy niemożliwych, gotowych do podjęcia każdego wyzwania, a nade wszystko z pasją przekazujących wiedzę. Stąd też EWART jest niezwykłym miejscem, które od kilku lat wspiera dzieci, młodzież i dorosłych na każdym etapie edukacji.

To jedyne miejsce w powiecie wadowickim, w którym udzielane są korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych, ponadto przygotowuje do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminów gimnazjalnych i matury.

To także szkoła patronacka brytyjskiego wydawnictwa Express Publishing, w której języki obce przestają być obce. W tym roku szkolnym naszą ofertę kursów językowych kierujemy do wszystkich – od przedszkolaków po seniorów. Prowadzimy kursy językowe zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Ale to nie wszystko. EWART dba nie tylko o rozwój intelektualny podopiecznych, ale także fizyczny, prowadząc lekcje pływania na wadowickim basenie Delfin. EWART jest również cenionym organizatorem wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci i młodzieży. Dołącz do nas, a przekonasz się, że nauka i odpoczynek mogą sprawiać radość. Zapisując się we wrześniu, uzyskasz 10% rabat na cały rok szkolny.

Nie musisz szukać już nauczycieli po całym powiecie, bo oni czekają na ciebie w EWART. Wystarczy, że skontaktujesz się z Centrum i umówisz się na kurs lub korepetycje z interesującego cię przedmiotu, a uczyć cię będzie nauczyciel, który lubi swój przedmiot i uczy go z pasją. Z pewnością nie będą to lekcje nudne – z uwagi na to, że docenia się tu wagę nowoczesnych technologii – uczniowi służą tablica interaktywna i platforma edukacyjna. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach, a zapisywać się można cały rok. Głównym celem korepetycji jest poprawienie wyników w nauce, nadrobienie zaległości, systematyczne przygotowanie do klasówek, jak również zachęcenie do nauki. Nauka w małych grupach daje dużo korzyści: łatwiej jest wyeliminować czynniki wywołujące stres, uczniowie motywują się wzajemnie, zauważają, że nie są same ze swoimi problemami szkolnymi i nabierają pewności siebie.

Dodatkowo oprócz regularnych zajęć dokształcających Centrum prowadzi także kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego. Takie kursy odbywają się w maksymalnie 5-osobowych grupach.

Centrum Korepetycji i Kursów EWART dba jednak nie tylko o rozwój intelektualny podopiecznych, ale także o ich sprawność fizyczną. W Centrum można zapisać się na lekcje pływania prowadzone na wadowickim basenie. Możesz zatem uczyć się indywidualnie, w małych grupach, bądź w sekcji pływackiej.

Centrum Korepetycji i Kursów Ewart
Centrum Korepetycji i Kursów Ewart

W EWART każdy uczeń jest kimś ważnym i niepowtarzalnym, dlatego też, aby go zmotywować, organizowane są liczne konkursy, spotkania integracyjne, wycieczki.

Szkoła jest przyjazna nie tylko uczniom, ale i ich rodzicom. Przed szkołą jest parking, ceny usług oferowanych przez Centrum są przystępne, jest też rozbudowany system rabatów.

Z uwagi na to, iż inspiracją Centrum Korepetycji i Kursów EWART jest Ania z Zielonego Wzgórza, klimat w środku jest właśnie taki sielankowy. Specyficzny i przyjazny, lawendowy wystrój wnętrza połączony z dobrodziejstwami współczesności, jakimi jest zaplecze multimedialne, zapewnia łączenie przeszłości z nowoczesnością. Najistotniejsza jest jednak pewność, że w jednym miejscu uczeń uzyska kompleksową pomoc zarówno w nadrobieniu zaległości, jak i w rozszerzeniu wiedzy. W połączeniu z przyjemną atmosferą zajęć, jaka panuje w naszym Centrum, wnętrza szkoły przy ul. Piłsudskiego często zachęcają naszych kursantów do pozostania w nich trochę dłużej niż wymaga tego czas zajęć. Nasi pedagodzy również nie stronią od rozmów ze swoimi podopiecznymi na tematy związane nie tylko z nauczanymi przez nich przedmiotami, ale także z problemami szkolnymi uczniów, dylematami związanymi z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.

Korepetycje i kursy

 • Korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych (matematyka, fizyka, chemia, język polski, biologia)
 • Kursy językowe (język angielski, niemiecki, rosyjski, portugalski)
 • Kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminów gimnazjalnych, matury
 • Trening pamięci i koncentracji uwagi metodą Szkoły Pamięci Wojakowskich
 • Nauka pływania

Nasze atuty:

 • rozbudowany system rabatów
 • indywidualne podejście do każdego ucznia
 • zajęcia indywidualne lub w grupach maksymalnie 5-osobowych
 • lekcje z wykorzystaniem tablicy interaktywnej
 • wykształceni, pełni pasji nauczyciele
 • czuwanie dyrektora metodycznego nad poziomem nauczania
 • dobra lokalizacja
 • niezwykły, sielankowy klimat w szkole, by nauka była przyjemna i skuteczna
- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj