21.2 C
Zator
czwartek, 18 lipca 2024
- REKLAMA -

Kolejna zagraniczna ekspansja firmy z Zatora

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W I kwartale 2023 Grupa BIBP przejęła aktywa firmy Safetyfill z Wielkiej Brytanii, która produkowała elementy z tworzyw sztucznych.

Grupa BIBP zdecydowała się na przeniesienie parku maszynowego z Anglii do swojej fabryki w Polsce, w Zatorze i rozpoczęcie produkcji od II kwartału 2023. Tym samym firma Safetyfill zakończyła swoją działalność w tym zakresie.

„Za nami kolejne przejęcie, które idealnie wpisuje się w strategię ciągłego rozwoju w myśl „together into the green future”. Jesteśmy pewni, że to nowe doświadczenie sprawi, że będziemy jeszcze bardziej kompleksowi niż z do tej pory. Wypływamy na szerokie wody nie bojąc się wyzwań.”

Leszek Łysoń CEO

 

 

Grupa BIBP działa od ponad 9 lat, zarządzając obecnie 3 zakładami produkcyjnymi: w Polsce (Zator i Wadowice) oraz w Hiszpanii (Montilla). Dzięki przejęciu firmy Montibox w ubiegłym roku i zakupie nieruchomości w Wadowicach w 2023 (dawne zakłady obuwnicze Badura), całkowita powierzchnia produkcyjno-magazynowa wynosi obecnie 14 500m2. Nasz zespół liczy już ponad 150 osób, a w związku ze zbliżającą się kolejną akcją rekrutacyjną będzie się sukcesywnie powiększał.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
21.2 ° C
24 °
19.6 °
64 %
2.3kmh
100 %
czw.
21 °
pt.
27 °
sob.
26 °
niedz.
27 °
pon.
29 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -