foto: (EnergyLandia (FB))

Patrząc na dynamiczny rozwój Parku Rozrywki Energylandia i przyrost atrakcji każdego roku, łatwo dojść do wniosku, że jeden dzień to za mało, by w pełni nacieszyć się tym miejscem. Dla turystów pragnących zostać w Zatorze dłużej, pojawiła się właśnie jedyna w swoim rodzaju szansa wybrania nietypowego noclegu. Już na wiosnę każdy będzie miał okazję poczuć się jak kowboj przemierzający stepy Dzikiego Zachodu!

Mowa o nowej ofercie noclegowej, którą dostarcza Western Camp znajdujący się niedaleko Energylandii. Jeszcze w tym sezonie do dyspozycji gości będzie 600 miejsc noclegowych. Co jednak ważniejsze, goście będą mogli wybrać noc w namiocie typu „Tipi”, domkach parterowych i piętrowych wyjętych rodem z Dzikiego Zachodu, czy nawet kowbojskim wozie. Na terenie Western Campu dodatkowo działać będzie recepcja, restauracje, bary i obiekty rekreacyjne.

To doskonała okazja, by poczuć klimat rodem z filmowych westernów, a jednocześnie spędzić noc w komfortowych warunkach. Spójrzcie na wizualizacje, które pokazują, jak już niedługo będzie wyglądać Western Camp.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here