Nietrudno zauważyć, że coś się święci. Choć wszechobecne materiały kampanii wyborczych dotarły do oczu każdego z nas, warto zdać się na coś więcej, niż hasła reklamowe polityków. Aby w dniu wyborów samorządowych, 16 listopada 2014 roku, oddać swój głos na rzetelnego kandydata, dobrze byłoby sięgnąć po jego dotychczasowe zasługi, czyny i spełnione (lub nie) obietnice.

Prezentujemy kompletną listę kandydatów na burmistrzów i wójtów gmin powiatów oświęcimskiego i wadowickiego.

Kandydaci z powiatu oświęcimskiego

Gmina Zator:

  • Zbigniew Biernat
    Miejsce zamieszkania: Zator
    Wiek: 51 lat
    Komitet wyborczy: KWW Nasz Wspólny Dom Gmina Zator
  • Szymon Matyja
    Miejsce zamieszkania: Podolsze
    Wiek: 29 lat
    Komitet wyborczy: KWW Nasza Mała Ojczyzna
  • Jerzy Strzelec
    Miejsce zamieszkania: Zator
    Wiek: 58 lat
    Komitet wyborczy: KWW Dialog 2014

Gmina Przeciszów

  • Bogdan Cuber
    Miejsce zamieszkania: Piotrowice
    Wiek: 56 lat
    Komitet wyborczy: KWW Wspólna Gmina
  • Tomasz Kosowski
    Miejsce zamieszkania: Las
    Wiek: 43 lata
    Komitet wyborczy: KWW Porozumienie Samorządowe

Gmina Polanka Wielka

  • Mariusz Figura
    Miejsce zamieszkania: Polanka Wielka
    Wiek: 41 lat
    Komitet wyborczy: KWW Wspólnota Lokalna
  • Grzegorz Gałgan
    Miejsce zamieszkania: Polanka Wielka
    Wiek: 37 lat
    Komitet wyborczy: KWW Wspólnota Polanki
  • Czesław Opyd
    Miejsce zamieszkania: Polanka Wielka
    Wiek: 45 lat
    Komitet wyborczy: KWW Nasza Wspólna Gmina

Gmina Osiek

  • Jerzy Mieszczak
    Miejsce zamieszkania: Osiek
    Wiek: 62 lata
    Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina Osiek
  • Jerzy Obstarczyk
    Miejsce zamieszkania: Głębowice
    Wiek: 40 lat
    Komitet wyborczy: KWW Nowe Spojrzenie na Gminę

Gmina Kęty

  • Tomasz Bąk
    Miejsce zamieszkania: Malec
    Wiek: 47 lat
    Komitet wyborczy: KWW Burmistrza Tomasza Bąka
  • Krzysztof Klęczar
    Miejsce zamieszkania: Kęty
    Wiek: 32 lat
    Komitet wyborczy: KWW Porozumienie Ponad Podziałami

Gmina Brzeszcze

  • Zdzisław Filip
    Miejsce zamieszkania: Brzeszcze
    Wiek: 51 lat
    Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
  • Andrzej Guzik
    Miejsce zamieszkania: Brzeszcze
    Wiek: 62 lat
    Komitet wyborczy: KKW SLD Lewica Razem
  • Radosław Szot
    Miejsce zamieszkania: Brzeszcze
    Wiek: 34 lata
    Komitet wyborczy: KWW Wspólnota Samorządowa Gminy Brzeszcze
  • Cecylia Ślusarczyk
    Miejsce zamieszkania: Brzeszcze
    Wiek: 59 lat
    Komitet wyborczy: KWW OKW Brzeszcze 2014
  • Jacek Wawro
    Miejsce zamieszkania: Brzeszcze
    Wiek: 60 lat
    Komitet wyborczy: KWW Blok Samorządowy i Jacek Wawro
  • Krzysztof Żoch
    Miejsce zamieszkania: Jawiszowice
    Wiek: 40 lat
    Komitet wyborczy: KWW Projekt Samorządowy Gmina To Ludzie

Gmina Chełmek

  • Paweł Legut
    Miejsce zamieszkania: Chełmek
    Wiek: 39 lat
    Komitet wyborczy: KWW Przyjazna Gmina Chełmek
  • Jacek Pyrek
    Miejsce zamieszkania: Chełmek
    Wiek: 37 lat
    Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
  • Mariusz Sajak
    Miejsce zamieszkania: Chełmek
    Wiek: 38 lat
    Komitet wyborczy: KWW Inicjatywa Lokalna
  • Andrzej Saternus
    Miejsce zamieszkania: Gorzów
    Wiek: 58 lat
    Komitet wyborczy: KWW Samorząd Gminy 2014

Gmina Oświęcim

  • Albert Bartosz
    Miejsce zamieszkania: Grojec
    Wiek: 45 lat
    Komitet wyborczy: KWW Nowa Nadzieja
  • Małgorzata Grzywa
    Miejsce zamieszkania: Stawy Monowskie
    Wiek: 37 lat
    Komitet wyborczy: KWW Gmina Oświęcim – Tradycja i Rozwój
  • Waldemar Klisiak
    Miejsce zamieszkania: Zaborze
    Wiek: 47 lat
    Komitet wyborczy: KWW Waldemara Klisiaka Gmina dla Mieszkańców
  • Piotr Śreniawski
    Miejsce zamieszkania: Zaborze
    Wiek: 50 lat
    Komitet wyborczy: KWW Piotr Śreniawski Razem Dla Gminy

Miasto Oświęcim

  • Janusz Chwierut
    Miejsce zamieszkania: Oświęcim
    Wiek: 49 lat
    Komitet wyborczy: KW Platforma Obywatelska RP
  • Wojciech Grubka
    Miejsce zamieszkania: Oświęcim
    Wiek: 44 lata
    Komitet wyborczy: KKW SLD Lewica Razem
  • Henryk Grzybek
    Miejsce zamieszkania: Oświęcim
    Wiek: 52 lata
    Komitet wyborczy: KWW Wspólny Oświęcim
  • Jan Korzeniowski
    Miejsce zamieszkania: Oświęcim
    Wiek: 58 lat
    Komitet wyborczy: KW Samorządny Oświęcim Razem Dla Oświęcimia
  • Mirosław Wasztyl
    Miejsce zamieszkania: Oświęcim
    Wiek: 55 lat
    Komitet wyborczy: KWW Mirosław Wasztyl
  • Radosław Włoszek
    Miejsce zamieszkania: Grojec
    Wiek: 37 lat
    Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość

Kandydaci z powiatu wadowickiego

Gmina Andrychów:

  • Krzysztof Kubień
    Miejsce zamieszkania: Andrychów
    Wiek: 54 lata
    Komitet wyborczy: KWW Krzysztofa Kubienia – Razem Andrychów
  • Jan Pietras
    Miejsce zamieszkania: Andrychów
    Wiek: 60 lat
    Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
  • Tomasz Żak
    Miejsce zamieszkania: Andrychów
    Wiek: 53 lata
    Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina Andrychów

Gmina Wieprz

  • Małgorzata Chrapek
    Miejsce zamieszkania: Wieprz
    Wiek: 56 lat
    Komitet wyborczy: KWW „Nadzieja”
  • Bartłomiej Westwalewicz
    Miejsce zamieszkania: Wieprz
    Wiek: 36 lat
    Komitet wyborczy: KWW Bartłomieja Westwalewicza

Gmina Wadowice

  • Ewa Filipiak
    Miejsce zamieszkania: Wadowice
    Wiek: 57 lat
    Komitet wyborczy: KWW Wspólny Dom – Zgoda Zdrowie Rozwój Praca
  • Jacek Jończyk
    Miejsce zamieszkania: Chocznia
    Wiek: 54 lata
    Komitet wyborczy: KWW Jacka Jończyka „Nowoczesny Samorząd”
  • Zbigniew Jurczak
    Miejsce zamieszkania: Wadowice
    Wiek: 67 lat
    Komitet wyborczy: KKW SLD Lewica Razem
  • Mateusz Klinowski
    Miejsce zamieszkania: Wadowice
    Wiek: 36 lat
    Komitet wyborczy: KKW Wolne Wadowice

Gmina Tomice

  • Kamil Bałys
    Miejsce zamieszkania: Woźniki
    Wiek: 33 lata
    Komitet wyborczy: KWW Bałys – Postaw na Rozwój i Gospodarność
  • Bartosz Kaliński
    Miejsce zamieszkania: Tomice
    Wiek: 30 lat
    Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
  • Adam Kręcioch
    Miejsce zamieszkania: Radocza
    Wiek: 60 lat
    Komitet wyborczy: KWW Wspólnota Sołecka
  • Renata Skoczyńska
    Miejsce zamieszkania: Witanowice
    Wiek: 47 lat
    Komitet wyborczy: KWW „Mądrość dziadków przyszłością dzieci”

Gmina Spytkowice

  • Mariusz Krystian
    Miejsce zamieszkania: Ryczów
    Wiek: 38 lat
    Komitet wyborczy: KWW Gmina z Sercem. Dla Mieszkańców

Gmina Mucharz

  • Jan Łach
    Miejsce zamieszkania: Mucharz
    Wiek: 34 lata
    Komitet wyborczy: KWW „Wspólne dobro”
  • Jan Szewczyk
    Miejsce zamieszkania: Świnna Poręba
    Wiek: 57 lat
    Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
  • Wacław Wądolny
    Miejsce zamieszkania: Skawce
    Wiek: 66 lat
    Komitet wyborczy: KWW „Wspólna Gmina Mucharz”

Gmina Stryszów

  • Szymon Duman
    Miejsce zamieszkania: Stronie
    Wiek: 31 lat
    Komitet wyborczy: KWW Mieszkańcy Razem
  • Wacław Radoń
    Miejsce zamieszkania: Stronie
    Wiek: 45 lat
    Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
  • Jan Wacławski
    Miejsce zamieszkania: Dąbrówka
    Wiek: 62 lata
    Komitet wyborczy: KWW „Mała Ojczyzna Gmina Stryszów”

Gmina Brzeźnica

  • Bogusław Antos
    Miejsce zamieszkania: Sosnowice
    Wiek: 42 lata
    Komitet wyborczy: KWW RwP
  • Józef Momot
    Miejsce zamieszkania: Tłuczań
    Wiek: 62 lata
    Komitet wyborczy: KWW „Nowa Przyszłość”

Gmina Kalwaria Zebrzydowska

  • Dawid Herbut
    Miejsce zamieszkania: Kalwaria Zebrzydowska
    Wiek: 37 lat
    Komitet wyborczy: KWW Mieszkańcy Razem
  • Zbigniew Kochan
    Miejsce zamieszkania: Kalwaria Zebrzydowska
    Wiek: 67 lat
    Komitet wyborczy: KWW Niezależni
  • Augustyn Ormanty
    Miejsce zamieszkania: Brody
    Wiek: 59 lat
    Komitet wyborczy: KW PSL
  • Tadeusz Stela
    Miejsce zamieszkania: Kalwaria Zebrzydowska
    Wiek: 42 lata
    Komitet wyborczy: KWW Wszystko dla Gminy
  • Zbigniew Stradomski
    Miejsce zamieszkania: Kalwaria Zebrzydowska
    Wiek: 49 lat
    Komitet wyborczy: KWW Zbigniewa Stradomskiego Gmina – Wspólne Dobro

Gmina Lanckorona

  • Krzysztof Chorąży
    Miejsce zamieszkania: Lanckorona
    Wiek: 50 lat
    Komitet wyborczy: KWW Mieszkańcy Razem
  • Marek Kwaśnica
    Miejsce zamieszkania: Izdebnik
    Wiek: 63 lata
    Komitet wyborczy: KW PSL
  • Tadeusz Łopata
    Miejsce zamieszkania: Izdebnik
    Wiek: 60 lat
    Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
  • Zofia Oszacka
    Miejsce zamieszkania: Lanckorona
    Wiek: 56 lat
    Komitet wyborczy: KWW Przyjazna Gmina
- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here