20.5 C
Zator
sobota, 18 maja 2024
- REKLAMA -

#ZATOR Obchody Święta Niepodległości… Inaczej

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Inaczej niż zwykle obchodzić będziemy nasze Narodowe Święto Niepodległości. Nie będzie wspólnego świętowania, dużej flagi z Podolsza… Zatorskie obchody w tym roku rozpoczną się już 10 listopada. 

10 listopada (wtorek) w cyklu Bardzo Dobry Wieczór z ROK-iem w patriotycznym koncercie online wystąpi Krzysztof Bigaj. Zapraszamy na stronę rokzator.pl, nasz kanał na Youtube bądź na naszego facebook’a. Początek koncertu o 16:00.

11 listopada o 10:30 w zatorskiej świątyni odprawiona zostanie msza św. w intencji Ojczyzny. O godz. 16:00 na rokzator.pl (na kanale Youtube oraz na facebook’u) rozpocznie się koncert online, zatytułowany „Nasza Niepodległa” Wystąpią: Joanna Trafas oraz Aleksander Brzeziński.

Koncert zarejestrowany został przez ROK Zator.

11 listopada ogłoszone zostaną także wyniki konkursu fotograficznego „Moje ulubione miejsce w Polsce”. Więcej szczegółów tutaj.

12 listopada zapraszamy na kolejne spotkanie online z Krzysztofem Bigajem. Tym razem posłuchamy o tym, co działo się „Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego”. Wykład rozpocznie się o 16:30.

Zapraszamy ROK Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
20.5 ° C
22.9 °
17.7 °
50 %
2.8kmh
97 %
sob.
19 °
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
17 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -