11.5 C
Zator
czwartek, 23 marca 2023
- REKLAMA -

Zimowa Liga Piłki Nożnej Halowej w Osieku

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Ferie w hali ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych w Osieku

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w Osieku, zostanie rozegrana VIII edycja Zimowej Ligi Piłki Nożnej Halowej Osiek 2016. W podobnie jak w ubiegłym roku w imprezie udział weźmie około 200 dzieci z powiatu oświęcimskiego.

Zimowa Liga Piłki Nożnej Halowej w Osieku to turniej „dzikich drużyn” przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 – 16 lat. Organizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku już od 2008 roku w pierwszym tygodniu ferii zimowych.

Impreza, ma za zadanie popularyzować futsal jako szczególną formę kształtowania osobowości ludzi, jak również wskazać młodzieży alternatywną formę spędzania wolnego czasu.

Wzorem poprzednich lat, zespoły zostaną podzielone na trzy kategorie wiekowe. Pierwsza to rocznik 2000 i młodsi, druga to rocznik 2003 i młodsi, natomiast trzecia to rocznik 2006 i młodsi. Najpierw w dniach 19 – 22 stycznia 2016 r. drużyny zmierzą się rundzie zasadniczej. Zostanie ona rozegrana systemem ”każdy – każdym”. Po dwa najlepsze zespoły z każdej kategorii z tej fazy awansują do finału.

Z każdym rokiem Liga zyskuje coraz większą popularność nie tylko wśród uczestników ale również publiczności. W ubiegłym roku udział wzięło 200 dzieci, a trybuny podczas trwania turnieju były wypełnione po brzegi mamy nadzieję, że podobna atmosfera będzie nam towarzyszyć również w dziewiątej edycji.

Mecze finałowe zostaną rozegrane zostaną 24 stycznia 2016 r., a towarzyszyć im będzie oprawa artystyczna oraz konkursy dla kibiców. Wszystkie spotkania odbędą w się hali Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Osieku.

logo

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
11.5 ° C
14.5 °
9 °
70 %
3.1kmh
100 %
czw.
19 °
pt.
20 °
sob.
12 °
niedz.
14 °
pon.
9 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -