foto: KPP Oświęcim

Policjanci poszukują  złodziei telewizora. Kto rozpoznaje mężczyzn na zdjęciach z monitoringu?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą czynności mające na celu ustalenie  i zatrzymanie dwóch sprawców kradzieży telewizora na szkodę jednego z oświęcimskich sklepów ze sprzętem elektronicznym.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że pod koniec marca br. sprawcy zabrali ze sklepu zapakowany w kartonowe pudełko telewizor marki Samsung 55 cali, wartości 4200. Następnie wyszli ze sklepu, włożyli skradziony sprzęt do samochodu marki Renault Megane koloru czarnego i odjechali w nieznanym kierunku.

Policjanci prowadzący postępowanie zabezpieczyli  monitoring,  na którym utrwalony został wizerunek podejrzanych.  Jeden w wieku około 35 lat, łysy w ciemnych okularach ubrany w czarną kurtkę i czarne spodnie. Drugi mężczyzna w wieku około 25 lat włosy krótkie ubrany w bluzę z kapturem z napisem NY LA.

W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach z monitoringu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 33 847 52 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here