Przytulny kącik – blisko wszystkiego, co warte uwagi!

Szukasz noclegu w Zatorze położonego w pobliżu takich atrakcji, jak EnergylandiaZatorland czy słynne ścieżki rowerowe Doliny Karpia? Malinowy Kącik to apartamenty w centrum tego, co w Zatorze najlepsze! Dosłownie kilka minut dzieli Cię od doświadczenia szalonych emocji w jednym z lokalnych parków rozrywki, głębokiego odprężenia na łowisku czy skosztowania tradycyjnych potraw przygotowanych przez kucharzy z najlepszych restauracji w mieście.

Spokojna, bezpieczna okolica

Malinowy Kącik to przestrzeń, w której poczujesz się jak w domu – z dala od miejskiego zgiełku i tłumu turystów. Odnajdziesz spokój płynący z naturalnego piękna przyrody, a widok złotych kłosów dojrzewających na pobliskich polach sprawi, że Twój wypoczynek będzie jeszcze bardziej udany! Wychodząc do centrum Zatora, możesz bez obaw zostawić swoje rzeczy w apartamencie, mając pewność, że nikt nie będzie miał do nich dostępu.

Komfortowy nocleg w dobrej cenie

Nie jesteśmy hotelem. Oznacza to, że prowadzimy nasz apartament z pasji, wkładając w to całe swoje serce. Od momentu złożenia rezerwacji zadbamy, byś był w stu procentach zadowolony z obsługi. Możesz liczyć na doskonały kontakt, wskazówki dotyczące dojazdu, czystą pościel i rekomendacje dotyczące atrakcji turystycznych czy obiektów gastronomicznych. Traktuj nas jak dobrych znajomych – takich, którzy w razie potrzeby służą dobrą radą, ale przede wszystkim szanują Twoją prywatność.

Rezerwacja

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj