Największy Park Rozrywki w Polsce mieszczący się w zachodniej Małopolsce – Zatorze rozpoczął rekrutacje pracowników na sezon 2016! Poszukiwane są osoby zarówno do obsługi festiwali, stref gastronomicznych, prac porządkowych, ogrodniczych jak i innych zadań.

energylandia-pracownikow-plakat

Chętni mogą się zgłaszać w biurze bądź mailowo, pisząc na adres praca@energylandia.pl. Aplikując należy złożyć swoje CV ze zdjęciem oraz podać dane teleadresowe.               

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to największy tego typu obiekt w naszym kraju, który na powierzchni użytkowej aż 26 hektarów mieści blisko 60 atrakcji, w tym największe w Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery oraz inne potężne atrakcje.  Energylandia to także organizator muzycznych festiwali na europejskim poziomie. W tym sezonie będzie ich aż 8: Energyland EDM Festival, Top Stars Festival, 90’s Superstars Festival, Giganci Sceny RMF, 80’s Superstars Festival, Millenium Festival oraz Kings Of Hardstyle Festival. Warto podkreślić, że 6 z nich w tym roku będzie obchodzić swoje II edycje.

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here