12.9 C
Zator
poniedziałek, 8 sierpnia 2022
- REKLAMA -

Energylandia w Zatorze szuka pracowników sezonowych!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Największy Park Rozrywki w Polsce mieszczący się w zachodniej Małopolsce – Zatorze rozpoczął rekrutacje pracowników na sezon 2016! Poszukiwane są osoby zarówno do obsługi festiwali, stref gastronomicznych, prac porządkowych, ogrodniczych jak i innych zadań.

energylandia-pracownikow-plakat

Chętni mogą się zgłaszać w biurze bądź mailowo, pisząc na adres praca@energylandia.pl. Aplikując należy złożyć swoje CV ze zdjęciem oraz podać dane teleadresowe.               

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to największy tego typu obiekt w naszym kraju, który na powierzchni użytkowej aż 26 hektarów mieści blisko 60 atrakcji, w tym największe w Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery oraz inne potężne atrakcje.  Energylandia to także organizator muzycznych festiwali na europejskim poziomie. W tym sezonie będzie ich aż 8: Energyland EDM Festival, Top Stars Festival, 90’s Superstars Festival, Giganci Sceny RMF, 80’s Superstars Festival, Millenium Festival oraz Kings Of Hardstyle Festival. Warto podkreślić, że 6 z nich w tym roku będzie obchodzić swoje II edycje.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
12.9 ° C
13.8 °
11.7 °
58 %
2.5kmh
100 %
pon.
23 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
22 °
pt.
24 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -