8.8 C
Zator
piątek, 23 lutego 2024
- REKLAMA -

Zebrali prawie 19 tysięcy dla Patryka

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

– Graliśmy już mnóstwo razy ale nigdzie indziej nie ma tak dobrej energii, takiej naturalności w działaniu i radości z tego co się robi. Musimy tu wrócić – mówili po meczu hokeiści z HRAP-u.

Na oświęcimskim lodowisku zobaczyliśmy niesamowite widowisko, nagradzane bezustannymi brawami publiczności. Sędziowie w pewnym momencie zamiast krążka podali hokeistom… piłkę nożną, żandarmeria wojskowa aresztowała sędziego Jacka Chadzińskiego, a Łukasz Wawrzyczek, pięściarz z Oświęcimia, rozegrał walkę z Adamem Grzanką z drużyny HRAP-u. Rywalizacja zakończyła się grą w szachy i kolejną awanturą. Sędziowie odesłali zawodników na karne jeżyki.

– Mamy nadzieję, że podobnych meczy z taką pozytywną energią wspólnie z artystami rozegramy więcej – podkreśla Mariusz Kaszuba, wiceprezes MOWP i pomysłodawca imprezy. Dodaje, że ten mecz to był wspólny sukces wolontariuszy MOWP i wszystkich tych, którzy przyczynili się do tego, że imprezę udało się zrealizować.

Współorganizatorem meczu było TH Unia Oświęcim. Honorowy Patronat objął Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego. Impreza odbyła się przy finansowym wsparciu Miasta Oświęcim i Powiatu Oświęcimskiego.

Natomiast w niedzielę blogujące mamy również spotkały się również po to, by pomóc Patrykowi. Podczas imprezy „Oświęcim dla blogujących mam” udało się zebrać 1110 zł. Mamy wysłuchały wykładu na temat fotografii dziecięcej oraz zapobieganiu wad postawy u dzieci.

Patronat nad tą imprezą objął Prezydent Miasta Oświęcim.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
8.8 ° C
10.1 °
6.6 °
88 %
1.6kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
8 °
niedz.
13 °
pon.
15 °
wt.
16 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -