17.5 C
Zator
piątek, 24 marca 2023
- REKLAMA -

Zatorland i EnergyLandia wspierają WOŚP

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Już zaledwie kilka dni dzieli nas od 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku swój wkład w akcję charytatywną Jurka Owsiaka mają dwa rodzinne parki rozrywki z Zatora – stosunkowo młoda Energylandia oraz Zatorland.

Zatorland wystawił na Allegro aukcję, z której dochód przeznaczony jest dla WOŚP. Przedmiotem oferty jest całoroczny karnet dla 4 osób umożliwiający nieograniczony wstęp do czterech parków rozrywki: Dinozatorlandu, Parku Mitologii, Parku Owadów, Parku Bajek i Wodnych Stworzeń. Karnet upoważnia do wstępu na teren Lunaparku, a w okresie zimowym również do Parku św. Mikołaja.

Aukcje WOŚP –> CAŁOROCZNY KARNET DLA 4 OS. DO PARKÓW ZATORLAND

Energylandia również włączyła się w pomoc przez zabawę, oferując na swoim terenie specjalne atrakcje w dniu Finału. Odbędą się tam koncerty z muzyką na żywo, liczne pokazy, warsztaty łucznicze, a o godz. 18:00 niesamowite Światełko do Nieba ze spektaklem Taniec Płomieni i efektami pirotechnicznymi.

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Energylandią

- REKLAMA -

Popularne

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
17.5 ° C
19.5 °
17 °
45 %
3.1kmh
100 %
pt.
20 °
sob.
13 °
niedz.
12 °
pon.
7 °
wt.
4 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
%d bloggers like this: