19.3 C
Zator
piątek, 24 marca 2023
- REKLAMA -

Najnowszy przewodnik – Zator zostaniesz tu dłużej…

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Dostępny jest już najnowszy przewodnik po mieście i okolicach pt. Zator zostaniesz tu dłużej. Treści w nim zawarte opracowane zostały przez Łukasza Dziedzica, pracownika Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia w Zatorze. Wstęp do przewodnika napisał sam burmistrz Zbigniew Biernat, podkreślając wyjątkowe uroki naszego regionu i przedstawiając ambitne plany rozwojowe na przyszłość.

60-stronicowa publikacja przeznaczona jest nie tylko dla turystów, ale również (a może przede wszystkim) mieszkańców gminy Zator, którzy często nieświadomi są wspaniałych atrakcji, które otaczają ich ze wszystkich stron. Trasy rowerowe, lokalne restauracje, rodzinne parki, łowiska, atrakcje turystyczne, adresy sklepów i wiele więcej praktycznych informacji ujętych zostało w najnowszym przewodniku.

Dzięki zastosowaniu kodów QR jest to publikacja ponadczasowa, bo odwołuje się do konkretnych, aktualizowanych na bieżąco stron internetowych. To celowy zabieg autora, który komentuje przewodnik następującymi słowami:

przewodnik-po-zatorze-buttonDołożyłem wszelkich starań, by treści zawarte w publikacji były aktualne. Zator jednak zmienia się w takim tempie, że czasem trudno nadążyć, dlatego w wielu miejscach czytelnik znajdzie odwołania do stron internetowych w postaci kodów QR. Do ich odczytania konieczny jest tablet lub smartfon z odpowiednią aplikacją. Życzę miłej lektury i wielu wrażeń podczas pobytu w tej sympatycznej okolicy!

Łukasz Dziedzic

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
19.3 ° C
22.5 °
17.4 °
44 %
4.5kmh
100 %
pt.
19 °
sob.
13 °
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
4 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -