2.1 C
Zator
niedziela, 27 listopada 2022
- REKLAMA -

ZATOR. Ratując życie bezdomnemu

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze interweniowali wobec bezdomnego, który za schronienie wybrał  starą, zrujnowaną, drewnianą chatę. Mężczyzna osłabiony, w stanie wyziębienia trafił do szpitala.

Policjanci, w czasie okresu zimowego wielokrotnie interweniują wobec osób, które przed niskimi temperaturami lub opadami atmosferycznymi szukają schronienia w piwnicach, na strychach, bądź w opuszczonych budynkach. Interwencje takie niejednokrotnie ratują im życie. Tak było również w ubiegły piątek,  gdy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który przebywał w starej, opuszczonej chacie. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon, gdzie odnaleźli 44 – letniego mężczyznę, leżącego pod stertą starych ubrań. Natychmiast udzielili mu pomocy. Okazało się, że mężczyzna był zziębnięty i nie był w stanie się poruszać. Na miejsce zostało wezwane Pogotowie Ratunkowe, które zabrało 44 – latka do szpitala.

W dalszym ciągu prosimy o reagowanie na takie przypadki i powiadamianie odpowiednich służb. Ten drobny, ale niezwykle ważny gest, już wiele razy przyczynił się do uratowania życia człowieka.

informuje Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
2.1 ° C
3.4 °
1.7 °
86 %
1.8kmh
25 %
niedz.
2 °
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
3 °
czw.
1 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -