7.1 C
Zator
piątek, 19 kwietnia 2024
- REKLAMA -

#ZATOR Przedszkolaczki z wizytą w komisariacie Policji

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze gościli u siebie małych mieszkańców Zatora uczęszczających do  przedszkola znajdującego się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zatorze.

Dzieci zapoznawały się z pracą policjantów różnych pionów, a w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, pogłębiły swoją wiedzę na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa najmłodszych.  W trakcie spotkania policjanci  opowiedziała dzieciom o służbie w Policji, jej ważnej roli społecznej oraz  zadaniach realizowanych na rzecz bezpieczeństwa. Z kolei dzielnicowy opowiedział jak wygląda jego służba na rzecz mieszkańców.  Następnie funkcjonariusze zaprezentowali małym gościom różne rodzaje umundurowania i wyposażenia policjanta do służby.  Następnie na parkingu policyjnym funkcjonariusze zaprezentowali małym gościom wyposażenie radiowozów.

Podczas tego wyjątkowego spotkania stróże prawa dowiedzieli się jak wygląda służba policjanta widziana oczami najmłodszych, a także  odpowiedzieli na wiele pytań małych mieszkańców Zatora. Ponadto zaprosili małych mieszkańców Zatora na ponowną wizytę, ale już w nowej siedzibie  zatorskiej Policji, której otwarcie zaplanowano na początek 2020 roku.

Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

- REKLAMA -
Otomaticgroup

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
9.8 °
4.9 °
58 %
5.2kmh
66 %
pt.
10 °
sob.
10 °
niedz.
5 °
pon.
8 °
wt.
10 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -