-1.1 C
Zator
piątek, 30 stycznia 2026
- REKLAMA -

#ZATOR 27-letni mieszkaniec Zatora spowodował kolizję pod wpływem alkoholu

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 27 – letniego mieszkańca Zatora podejrzanego o jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę (20 października 2019) w Zatorze. Tuż przed godziną 19.00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kolizji do której doszło na ulicy Słowackiego. Na miejsce natychmiast udał się jeden z patroli.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że  27 – letni mieszkaniec Zatora kierując samochodem marki Opel Corsa najechał na tył  samochodu marki  Ford Focus, którym kierował  30 – letni mieszkaniec Skierniewic. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że powodem opóźnionej reakcji kierującego corsą był stan nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,67 promila alkoholu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

inf. asp. szt. Małgorzata Jurecka

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
-1.1 ° C
-1 °
-1.1 °
93 %
5.6kmh
100 %
pt.
0 °
sob.
-4 °
niedz.
-7 °
pon.
-6 °
wt.
-1 °
- REKLAMA -