9.4 C
Zator
niedziela, 28 kwietnia 2024
Otomaticgroup

#BACHOWICE Borowik Bachowice zremisował na wyjeździe. W tabeli nadal na prowadzeniu.

Musisz przeczytać

Olimpia Chocznia – Borowik Bachowice 2:2(0:1)

Bramki: Marcin Ciemiera (36 min.), Grzegorz Ściera (65 min..)

Wystąpili: D. Świergosz – P. Dębski, A. Rąpel, G. Kawończyk,K. Wołoch – D. Biela, M. Wołoch, R. Wołoch, M. Dębski, G. Ściera – M. Ciemiera oraz B. Kurdziel

Trener: Marcin Ciemiera(Borowik Bachowice)

Widzów: 150

W spotkaniu na szczycie B klasowej stawki padł remis 2:2. W 36 minucie do piłki odbitej od obrońców dopadł Marcin Ciemiera i z 18 metrów mocnym strzałem dał prowadzenie zespołowi gości.⚽
Chocznia miała szansę wyrównać do szatni, lecz po przeniesieniu piłki nad Danielem Świergoszem przez gracza Choczni ta wylądowała tylko na słupku. Po przerwie, w 50 minucie gospodarze dopięli swego, pierwszy strzał obronił Świergosz, lecz przy dobitce był już bezradny. ⚽
W 65 minucie zawodnik Bachowic Grzegorz Ściera zszedł na lewą stronę boiska, minął paru rywali i skierował piłkę lewą nogą do bramki Choczni, a kibice gości, tego dnia bardzo licznie zgromadzeni na trybunach mogli cieszyć się z prowadzenia Ich zespołu. ⚽
Radość gości trwała do 81 minuty, wtedy po dośrodkowaniu z prawej strony piłka trafiła na 12 metr do niepilnowanego gracza Olimpii, który nie dał szans Świergoszowi.
Mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów, w tabeli prowadzą Bachowice(25 punktów po 10 kolejkach), Chocznia jest na drugim miejscu(24 punkty).💪⚽