5 C
Zator
sobota, 20 kwietnia 2024
- REKLAMA -

Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy – Olbratowski, Maciborek, Dyk i inni zagrają dla Patryka

Musisz przeczytać

- REKLAMA -
Drużyna Przyjaciół MOWP
Drużyna Przyjaciół MOWP

– Pojawią się inne znane osobistości z telewizji, radia czy sceny kabaretowej, a także osoby znane z działalności w powiecie oświęcimskim – zapowiada Mariusz Kaszuba, wiceprezes MOWP oraz pomysłodawca imprezy.

patryk PiotrowskiCelem meczu nie jest wynik, tylko dobra zabawa na lodzie a przede wszystkim zebranie środków na leczenie i rehabilitację sześcioletniego Patryka Piotrowskiego z Zaborza. Chłopczyk cierpi na autyzm, nie mówi i nie reaguje na otoczenie. Wolontariusze oświęcimskiej orkiestry chcą pomóc Patrykowi i jego mamie również z tego względu, że kilka miesięcy temu tata Patryka zmarł na białaczkę.

Drużyna Przyjaciół MOWP już przygotowuje się do meczu. Za teamem już jeden mecz sparingowy z zawodnikami Mini Hokeja i ich rodzicami. W pomoc włączyli się również zawodnicy z Amatorskiego Klubu Hokejowego „Wikingowie„, którzy przed ubiegłotygodniowym meczem udostępnili drużynie MOWP połowę tafli.

W zamian za wstęp na imprezę, wolontariusze będą zbierać datki do puszek.

Współorganizatorem imprezy jest TH Unia Oświęcim. Honorowy patronat nad tą imprezą objął Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Miasto Oświęcim. Impreza odbędzie się również przy finansowym wsparciu Miasta Oświęcim oraz Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

mecz-charytatywny

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
5 ° C
8.2 °
3 °
88 %
4.7kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
8 °
wt.
10 °
śr.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -