13.6 C
Zator
niedziela, 26 września 2021
- REKLAMA -

Ekstremalne show w Wadowicach już w tę niedzielę. [FOTO]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Sound of Gravity czyli spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko już 12 września w Wadowicach! Wszystko to z okazji wielkiego święta rowerzystów – Małopolska Tour.

Wspomniane ekstremalne show będzie finałową atrakcją, która zakończy cały tegoroczny cykl Małopolska Tour. O godzinie 17:30 na ogromnym torze typu BIG AIR rozpocznie się ekstremalne widowisko Sound of Gravity czyli ewolucje na ogromnych wysokościach zsynchronizowane z pirotechniką i muzyką! To właśnie tutaj zawodnicy na rowerach MTB i BMX pokażą, że grawitacja nie ma znaczenia!

Podczas pokazów będziemy świadkami skoków synchronicznych, a także zawodów: team contest i best trick! Zespół Sound of Gravity składający się z 20-stu zawodników przygotował, także wiele innych niecodziennych punktów programu jak jedyny w Europie „pociąg” składający się z podwójnych salt! Możliwe że pojawi się próba wylądowania pierwszego w Europie potrójnego salta na rowerze MTB w wykonaniu Przemka Abramowicza. Młody wrocławianin był bliski tego wyczynu podczas pokazów w roku 2019 w Lublinie, niestety tam się nie udało. Może spróbuje w Wadowicach?! Na skoczni zaprezentują się także niesamowici Dawid i Szymon Godziek, którzy od wielu lat należą do światowej czołówki! Wszystko to, co zobaczymy, będzie odbywać się na wysokości drugiego piętra!

  • To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Zapraszamy, także na końcowy pokaz pirotechniczny, który został wyreżyserowany specjalnie na potrzeby Sound of Gravity. W Wadowicach zostanie on urozmaicony występem Rock Show!
  • Posłuchamy, także dobrej muzyki. Na pokazach Sound of Gravity towarzyszyć będą nam utwory zespołu QUEEN, które będzie miksował DJ T-Storm!

Małopolska Tour wraz z pokazami Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, rowerowych i doskonałej muzyki! Małopolskie wydarzenie z pewnością zapadnie w pamięci! Wstęp na wydarzenie jak i udział w rajdzie rowerowy jest bezpłatny!

HARMONOGRAM

10:00 odbiór numerków startowych i start packów
12:00 start rajdu rowerowego i otwarcie miasteczka Małopolska Tour
13:30 Bicykl Freestyle
16:00 Kids Race
17:30 Sound of Gravity – sesja dzienna
18:15 Spektakl Historia Rowerów
19:30 Sound of Gravity – sesja nocna

*Wydarzenie jest organizowane oraz finansowane przez Województwo Małopolskie. Realizatorem wydarzenia jest Fundacja Sfera.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
13.6 ° C
15.9 °
10.1 °
87 %
1kmh
0 %
niedz.
22 °
pon.
20 °
wtorek
16 °
śr.
15 °
czw
13 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -