8.8 C
Zator
poniedziałek, 3 października 2022
- REKLAMA -

Ekstremalne show w Wadowicach już w tę niedzielę. [FOTO]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Sound of Gravity czyli spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko już 12 września w Wadowicach! Wszystko to z okazji wielkiego święta rowerzystów – Małopolska Tour.

Wspomniane ekstremalne show będzie finałową atrakcją, która zakończy cały tegoroczny cykl Małopolska Tour. O godzinie 17:30 na ogromnym torze typu BIG AIR rozpocznie się ekstremalne widowisko Sound of Gravity czyli ewolucje na ogromnych wysokościach zsynchronizowane z pirotechniką i muzyką! To właśnie tutaj zawodnicy na rowerach MTB i BMX pokażą, że grawitacja nie ma znaczenia!

Podczas pokazów będziemy świadkami skoków synchronicznych, a także zawodów: team contest i best trick! Zespół Sound of Gravity składający się z 20-stu zawodników przygotował, także wiele innych niecodziennych punktów programu jak jedyny w Europie „pociąg” składający się z podwójnych salt! Możliwe że pojawi się próba wylądowania pierwszego w Europie potrójnego salta na rowerze MTB w wykonaniu Przemka Abramowicza. Młody wrocławianin był bliski tego wyczynu podczas pokazów w roku 2019 w Lublinie, niestety tam się nie udało. Może spróbuje w Wadowicach?! Na skoczni zaprezentują się także niesamowici Dawid i Szymon Godziek, którzy od wielu lat należą do światowej czołówki! Wszystko to, co zobaczymy, będzie odbywać się na wysokości drugiego piętra!

  • To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Zapraszamy, także na końcowy pokaz pirotechniczny, który został wyreżyserowany specjalnie na potrzeby Sound of Gravity. W Wadowicach zostanie on urozmaicony występem Rock Show!
  • Posłuchamy, także dobrej muzyki. Na pokazach Sound of Gravity towarzyszyć będą nam utwory zespołu QUEEN, które będzie miksował DJ T-Storm!

Małopolska Tour wraz z pokazami Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, rowerowych i doskonałej muzyki! Małopolskie wydarzenie z pewnością zapadnie w pamięci! Wstęp na wydarzenie jak i udział w rajdzie rowerowy jest bezpłatny!

HARMONOGRAM

10:00 odbiór numerków startowych i start packów
12:00 start rajdu rowerowego i otwarcie miasteczka Małopolska Tour
13:30 Bicykl Freestyle
16:00 Kids Race
17:30 Sound of Gravity – sesja dzienna
18:15 Spektakl Historia Rowerów
19:30 Sound of Gravity – sesja nocna

*Wydarzenie jest organizowane oraz finansowane przez Województwo Małopolskie. Realizatorem wydarzenia jest Fundacja Sfera.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
8.8 ° C
10.6 °
8 °
91 %
4.5kmh
84 %
pon.
10 °
wt.
11 °
śr.
19 °
czw.
19 °
pt.
10 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -