10.6 C
Zator
sobota, 25 marca 2023
- REKLAMA -

Ulgi dla mieszkańców gminy przy zakupie biletów do Energylandii

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Informacja dotycząca korzystania przez mieszkańców i uczniów Gminy Zator ulgowych wejść do Rodzinnego Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze do dnia 31 stycznia 2024 r.

Informujemy, że zakończone zostały rozmowy i uzgodnienia z właścicielem Rodzinnego Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze w sprawie kontynuacji korzystania z ENERGYKARTY w roku 2023 (do dnia 31 stycznia 2024 r.).

Mieszkańcy Gminy Zator posiadający ENERGYKARTY GMINY ZATOR są uprawnieni do wejścia w sezonie turystycznym 2023 (do dnia 31 stycznia 2024 r.) na teren Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w  Zatorze w cenie ulgowej wynoszącej 50% wartości biletów ujętych w aktualnie obowiązującym w Parku „Cenniku Indywidualnym” w czasie gdy Rodzinny Park Rozrywki jest czynny z uwzględnieniem poniższych warunków:

  1. a) 50% ulgi biletowej dotyczy wszystkich dni działalności Parku, w tym również soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje,
  2. b) 50% ulgi biletowej obejmuje wszystkie atrakcje zlokalizowane na terenie Parku, w tym również strefę wodną Water Park i wszystkie oddzielnie biletowane wydarzenia typu festiwale, koncerty, przeglądy, itp.,
  3. c) 50% ulgi biletowej nie obejmuje gastronomii, automatów do gier obsługiwanych żetonami, sklepów i pamiątek itp.

Na w/w warunkach ulgowy wstęp na teren Parku dla mieszkańców Gminy Zator oraz uczniów posiadających Energy – Kartę obowiązywać będzie w dniach w których Park jest czynny.

Informujemy również, że z treścią Regulaminu korzystania z Energy-Karty Gminy Zator można się zapoznać na stronie www.zator.pl oraz na tablicach ogłoszeń.

Dystrybucja Energy-Karty prowadzona jest przez Urząd Miejski w Zatorze

Wyłącznie we wtorki w godzinach od 9:00 – 16:00.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na ograniczenia systemowe i techniczne wynikające z użytkowania Energy-Karty Gminy Zator, każda karta jest aktywowana w systemie Energy-Kart w terminie 24 godzin od jej wydania.

Info: UM Zator

 

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
10.6 ° C
13.7 °
9.6 °
84 %
4.7kmh
87 %
sob.
14 °
niedz.
12 °
pon.
7 °
wt.
3 °
śr.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -