10.5 C
Zator
sobota, 18 maja 2024
- REKLAMA -

Trzynastolatka zostawiła list i wyszła z domu. Nie zamierzała wracać do Zatora

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Kilka dni temu rodzice 13-letniej dziewczynki przybyli do Komisariatu Policji w Zatorze, aby zgłosić ucieczkę dziecka z domu. Małoletnia prawdopodobnie bezpośrednio po lekcjach wróciła do domu, a że zastała go pustego, skorzystała z okazji i spakowała najpotrzebniejsze rzeczy. Chcąc jakoś uspokoić rodziców, zostawiła na stole list w którym poinformowała, że opuszcza rodzinę. Powodem miały być ciągłe nieporozumienia i chęć uwolnienia się od nich. Później opuściła budynek i udała się w sobie tylko znanym kierunku.

Zatorscy policjanci szybko zmobilizowali wszystkie swoje służby, próbując ustalić trasę zaginionej. Wkrótce ustalili, że najprawdopodobniej wsiadła do busa jadącego do Krakowa. Natychmiast nawiązali kontakt z krakowskimi policjantami, przekazując rysopis oraz zdjęcie 13-latki. Tamtejsze służby szybko dotarły do uciekinierki, która postanowiła szukać schronienia w jednej z galerii handlowych.

Dziecko wróciło do rodziców. Ci zapewnili policjantów, że umówią się na spotkanie z psychologiem. Informacja o zdarzeniu została też przekazana do Sądu Rejonowego Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.

 

- REKLAMA -

Popularne

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli dziecko nie czuje się bezpiecznie, swobodnie i pewnie w swoim domu, to znak dla rodziców, że ich schemat wartości jest nieprawidłowy. Jeśli dziecko ucieka z domu, zamiast nawiązać dialog, próbować porozmawiać – to jest już tragedia…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
10.5 ° C
11.9 °
9.3 °
81 %
0.5kmh
45 %
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
22 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -