W związku z zakończeniem z dniem 30 czerwca 2017 roku wykonywania transportu zbiorowego na wszystkich dotychczas obsługiwanych liniach komunikacyjnych przez Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. informujemy iż z dniem 4 września 2017 roku, zostaje uruchomiony na terenie Gminy Zator dowóz dzieci i młodzieży do szkół oraz ze szkół do miejsc zamieszkania.

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy obowiązujący od 4 września 2017 roku, w dni nauki szkolnej oraz regulamin przewozu

Dowożenie: autobus nr 1

Miejscowość czas
1. Smolice – Lipowa 6.40
2. Smolice 6.45
3. Rabusiowice 6.48
4. Palczowice 6.50
5. Zator – Szkoła 6:56
6. Graboszyce – Myto 7:04
7. Grodzisko – PKP 7:07
8. Grodzisko – LKS 7:11
9. Laskowa – Szkoła 7:15
10. Grodzisko – LKS 7.19
11 Graboszyce – Myto 7.21
12. Graboszyce – Szkoła 7.23
13. Rudze – Dom Ludowy 7.33
14. Łowiczki II 7:40
15. Łowiczki I 7:45
16. Łowiczki Szkoła 7:47
17. Bugaj – ul. Granica 7:50
18. Bugaj I 7.53
19. Zator – Szkoła 7:55

Dowożenie: autobus nr 2

Miejscowość czas
1. Rudze – Dom Ludowy 6:42
2. Łowiczki II 6:52
3. Łowiczki I 6:55
4. Łowiczki – Szkoła 6:57
5. Bugaj – ul. Granica 6:59
7 Bugaj I 7:01
6. Zator – Szkoła 7:03
7. Laskowa Zaskawie 7:10
8. Laskowa Wiglowice 7:15
9. Laskowa Szkoła 7:18
10. Trzebieńczyce Sklep 7:22
11. Grodzisko LKS 7:24
12 Grodzisko PKP 7.27
13. Zator – Szkoła 7:40

Odwożenie:

Miejscowość czas
1 Zator – Szkoła 13.30
2 Bugaj I 13.33
3 Bugaj – ul. Granica 13.35
4 Łowiczki Szkoła 13.40
5 Łowiczki I 13.42
6. Łowiczki II 13:45
7 Rudze – Dom Ludowy 13.47
8 Graboszyce – Szkoła 14.10
9 Graboszyce – Myto 14.12
10 Grodzisko (LKS) 14.15
11 Laskowa – Szkoła 14,20
12 Grodzisko (LKS) 14.25
13 Grodzisko (PKP) 14.29
14 Graboszyce – Myto 14.31
15 Zator – Szkoła 14.40
16. Laskowa Zaskawie 14.45
17. Laskowa Wiglowice 14.50
18. Palczowice 14.55
19. Rabusiowice 15.00
20. Smolice 15.03
21. Lipowa 15.10
22 Zator – Szkoła 15.25
23 Bugaj I 15.27
24 Bugaj – ul. Granica 15.30
25 Łowiczki Szkoła 15.32
26 Łowiczki I 15.34
27 Łowiczki II 15.36
28. Dom Ludowy Rudze 15.40
29 Grodzisko PKP 15.50

Regulamin przewozu dzieci do szkół autobusem szkolnym Gminy Zator

  1.  Organizatorem przewozu dzieci do szkół autobusem szkolnym jest Gmina Zator.
  2. Z przewozów autobusem szkolnym mogą korzystać bezpłatnie wyłącznie dzieci i młodzież uczęszczającą do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Zator.
  3. Zabrania się korzystania z autobusu osobom postronnym tzn. nie spełniających warunków pkt 2.
  4. Autobus zabiera uczniów tylko z wyznaczonych przystanków ustalonych przez organizatora przewozu.
  5. Dzieci mają obowiązek być na przystanku pięć minut przed planowanym odjazdem autobusu.
  6. W czasie oczekiwania na autobus i po wyjściu z autobusu organizator przewozu nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci – w tym czasie za dzieci odpowiadają rodzice (opiekunowie prawni).
  7. Dzieci i młodzież w czasie jazdy autobusami zajmują miejsca siedzące i zachowują się w sposób umożliwiający zachowanie bezpieczeństwa jazdy.
  8. Opiekę nad dziećmi w autobusach sprawują opiekunowie – osoby zapewnione przez wykonawcę.
  9. Korzystający z przewozu obowiązani są do przestrzegania regulaminu, zachowania zasad bezpieczeństwa i posłuszeństwa wobec opiekunów, pod groźbą skreślenia z listy osób uprawnionych do korzystania z przejazdów.
  10. Koszty wynikające z uszkodzeń autobusu powstałe z winy pasażera muszą być pokryte przez niego lub jego rodziców (opiekunów prawnych).
  11. W autobusie należy zachować czystość i porządek. Wszelkie przejawy wandalizmu będą surowo karane.
  12. Trasa przejazdu jest ustalona przez Organ Prowadzący
- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here