1.5 C
Zator
niedziela, 29 listopada 2020
- REKLAMA -

#TOMICE Boisko sportowe w Tomicach po modernizacji – uroczyste otwarcie!

Musisz przeczytać

#ZATOR Bomba w Banku Spółdzielczym??

Aktualizacja: Fałszywy alarm. Strażacy sprawdzają, czy istnieje realne zagrożenie w związku z informacją jaka dotarła do placówki Banku Spółdzielczego w Zatorze. Mimo, że wygląda to na...

#ZATOR Ceny za śmieci znów wyższe. Przetarg na wywóz śmieci ponownie wygrała firma MPGO z Krakowa.

Opłaty za wywóz śmieci, znów wzrosną i to znacznie. Zgodnie w Uchwałą Rady Miejskiej w Zatorze: Ustala się stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od...

#ZATOR Nasze miasto w TVP 3. Warto obejrzeć.

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy czwartek tj. 26.11.2020 r. ok. godz. 19.30 na antenie TVP3 Kraków odbędzie się emisja felietonu z Zatora w ramach...

#PODOLSZE Budowa obwodnicy z lotu ptaka.

Zobaczcie z lotu ptaka, aktualny stan prac przy budowie obwodnicy Podolsza. 
- REKLAMA -

W poniedziałek (28.10) poseł na Sejm RP Filip Kaczyński, wójt gminy Tomice Witold Grabowski oraz dyrektor szkoły Józef Żegliński wzięli udział w uroczystym otwarciu zmodernizowanego, ogólnodostępnego, wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tomicach.

Dzięki pracom polegającym na oczyszczeniu powierzchni i usunięciu uszkodzeń, nawierceniu otworów filtracyjnym wypełnionych żwirem filtracyjnym, zagruntowaniu, położeniu warstwy ET i wykonaniu właściwej nawierzchni ze sztucznej trawy, stare ponad 30-letnie asfaltowe boisko zniknęło z otoczenia szkoły.

Użytkowników obiektu z pewnością ucieszy fakt, że zastosowane rozwiązanie w postaci sztucznej trawy o wysokich parametrach, zapewni bezpieczne z niej korzystanie.

Dodatkowo zamontowane zostały nowe bramki, piłkochwyty oraz wyremontowano trybuny, dzięki czemu powstał obiekt doskonale nadający się do organizacji imprez sportowych masowych.

W 2017 r. rozpoczęliśmy przebudowę infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tomicach. W 2018 r. oddaliśmy do użytku plac zabaw. W tym roku Sejmik Województwa Małopolskiego przyznał nam kolejne środki na wymianę starej, asfaltowej nawierzchni na nową, bezpieczną. Krok za krokiem realizujemy projekt całkowitej zmiany tego terenu, by stał się on miejscem przyjaznym dla naszych mieszkańców – powiedział wójt gminy Tomice Witold Grabowski.

Całkowity koszt realizacji wyniósł 252.872,97 zł, w tym pozyskana dotacja celowa w wysokości 163.000,00 zł.

Źródło: tomice.pl

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
pochmurno z przejaśnieniami
1.5 ° C
2.2 °
1 °
86 %
2.6kmh
75 %
nie
1 °
pon
0 °
wt
1 °
śr
-1 °
czw
0 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -Olejki z konopi CBD
- REKLAMA -
- REKLAMA -