19.8 C
Zator
poniedziałek, 15 lipca 2024
- REKLAMA -

„Jesteśmy zakochani w tym pokoju i w tym obiekcie” – otwarcie Rezydencji Zator!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Dziś (22.09.2023) redakcja Zator24 miała przyjemność uczestniczyć w otwarciu Rezydencji Zator. Przy okazji udało nam się zadać parę pytań właścicielce obiektu.

Zator24: Dziś ma miejsce uroczyste otwarcie Rezydencji Zator, jak się Pani czuje?

Mariola Cichoń: Szczęśliwie, bo 99,9% zaproszonych Gości przybyło na otwarcie – co najważniejsze.

Zator24: Proszę opowiedzieć, czym jest rezydencja? Do kogo kieruje swoją ofertę?

Mariola Cichoń:  Rezydencja Zator to budynek nowo wybudowany. Oddaliśmy do użytkowania w pierwszym etapie parter, na którym mieści się biuro ubezpieczeniowe. Podpisaliśmy umowę z Wartą, która dała mi wolną rękę na projekt biura w środku. Dlatego mogłam sobie je tak zaprojektować, aby moim pracownikom się dobrze pracowało. Opuściliśmy stare biuro w rynku, które wynajmowaliśmy ok. 10 lat. Teraz mamy nowe, większe – naszym klientom będzie o wiele przyjemniej zawierać polisy. Oferujemy polisy ubezpieczeniowe domu, mieszkania, pojazdów. Ale i też i ubezpieczenia dzieci do szkoły, ubezpieczenia podróży, ubezpieczenia firmy i wiele innych.
Mamy też kilka apartamentów do wynajęcia krótkoterminowo. Natomiast w większości oferujemy obiekt na długie terminy. Dlatego też mamy apartamenty wyposażone w kuchnię, klimatyzację osobno zasilaną. Co za tym idzie, klimatyzacja jest bezpieczna i komfortowa. W wybranych apartamentach znajdują się wanny z jacuzzi. Wykonaliśmy apartamenty tak, żeby było przyjemnie spędzać w nich czas.
Oferta jest szeroka, bo wiemy, że Energylandia jest wśród nas i dzięki niej też możemy się rozwijać tutaj jako przedsiębiorcy. Nie tylko potrzebne są mieszkania do obsługi tego parku rozrywki, ale ogólnie brakuje mieszkań na terenie Zatorszczyzny.

Zator24: Czy apartamenty są już w pełni gotowe?

Mariola Cichoń: Apartamenty są tak dostosowane, że można podpisać umowę, przynieść swoje bagaże i się wprowadzać. (uśmiech)

Zator24: Wróćmy jeszcze do oferty dla turysty. Co zaproponowałaby Pani osobie, która nigdy nie była w Zatorze i zna go dzięki Energylandii?

Mariola Cichoń: W Zatorze można spędzić nie tylko jeden dzień, ale i cały tydzień minimum. Jest to super miejscówka. Mamy w niedalekiej odległości (20 km) Muzeum Auschwitzw Birkenau, Dom Papieża w Wadowicach, przepiękne góry odkryte baseny w Andrychowie. A w samym Zatorze… Zator słynie z wędkowania, z różnych akwenów wodnych, przepięknych krajobrazów, mnóstwa zieleni. Jest u nas przepięknie. Można w pełni odpocząć, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zator24: Zator to świetna baza wypadowa do okolicznych atrakcji. Ale też sam w sobie jest pięknym miejscem, gdzie można przede wszystkim odpocząć i się zrelaksować.

Mariola Cichoń: Tak, bo jak wspominałyśmy: osoby, które lubią ekstremalne przeżycia, mogą pójść do parków rozrywki. A niektórzy mogą zaczerpnąć relaksu na łonie natury.

Zator24: Czyli można śmiało powiedzieć, że apartamenty Rezydencji Zator są dla każdego – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Proszę opowiedzieć nieco więcej o nich. Doszły nas słuchy, że niektóre z nich są dostosowane dla osób niepełnosprawnych

Mariola Cichoń: (uśmiech) Tak. Na parterze obiektu mieści się duży apartament. Znajdują się tu 2 sypialnie, przestronny salon i duża łazienka. Tak, aby osoba, która ma trudnej z poruszaniem się albo osoba taka, która ma jakąś dysfunkcję, nie miała problemu z niej skorzystać. Toaleta jest na odpowiedniej wysokości, duży prysznic, nie ma progów. By bez ograniczeń ruchowych można było funkcjonować.

Zator24:  Zadbała Pani o wszystko: o osoby niepełnosprawne, o turystów, o okolicznych mieszkańców, czy o osoby, które lubią spędzić czas w pokoju relaksując się w jacuzzi

Mariola Cichoń: Tak, mogę uchylić rąbka tajemnicy, że pierwsze rezerwacje już za nami. Mamy jedną szczególną, ponieważ będą to zaręczyny, które przygotujemy. Świece, szampan, płatki róż….
Pojawili się też Goście, którzy już wracają do nas — mimo tak krótkiego czasu otwarcia Rezydencji. Czytałam ostatnio opinię: „Jesteśmy zakochani w tym pokoju i w tym obiekcie”, to było bardzo miłe. Cieszę się, że są osoby, które doceniają trud i miłość, jaką wkładamy w tworzenie tego obiektu.

Zator24: Czy coś Panią zaskoczyło podczas budowy Rezydencji Zator?

Mariola Cichoń: Oczywiście! Podczas prac wyburzeniowych starego budynku znaleźliśmy kaburę z pistoletem. Był on bardzo dobrze zachowany z okresu wojennego, z nabojami. Został zarekwirowany i przekazany do muzeum.

Zator24: Przejdźmy do przyszłości, jakie ma Pani plany na przyszłe sezony?

Mariola Cichoń: W tym roku obchodzę 20 lat mojej firmy, stąd tak huczne otwarcie. Natomiast już mogę obiecać, że do następnego sezonu przygotujemy się jeszcze lepiej. Doprowadzimy, mam nadzieję, obiekt do pełnego otwarcia. Czas pokaże, co można jeszcze zrobić, aby goście chętnie do nas wracali. To jest bardzo ważne. Szanujemy naszych gości i czerpiemy dzięki nim inspiracje. 

Nam, jako Redakcji Zator24 nie pozostaje nic innego, jak życzyć pomyślności wszelkich planów. Jeszcze raz gratulujemy!
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
19.8 ° C
21.5 °
19.1 °
91 %
0.4kmh
87 %
pon.
30 °
wt.
34 °
śr.
29 °
czw.
28 °
pt.
21 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -