Milionowy Gość

Chwila niepewności przy wejściu, niczego nie spodziewający się Goście i to zaskoczenie oraz radość! Tak, to dziś odwiedzili EnergyLandia MILIONOWI GOŚCIE <3 <3 <3 Obejrzyjcie nasz materiał Kochani <3 - cóż to byłą za niespodzianka :D :D :D

Opublikowany przez EnergyLandia Czwartek, 28 września 2017
- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Pan Tomek zaplanował wyjazd do Energylandii ze swoją rodziną, licząc na dobrą zabawę. Obsługa Parku Rozrywki potraktowała go jednak w inny sposób, niż resztę klientów. Dlaczego?

Już na bramkach pojawił się problem ze skasowaniem biletu, przez który cała rodzina musiała czekać na znalezienie wyjścia z zaistniałej sytuacji. Kilka minut później okazało się, że obsługa Parku celowo wstrzymała gości na bramkach, ponieważ przygotowywali dla nich coś specjalnego…

Tuż po wejściu na teren Energylandii, rodzina z Malborka została przywitana szampanem, muzyką i gromkimi brawami ze strony pracowników. Jaki był powód takiego wyróżnienia? Otóż Pan Tomek wraz z żoną Aleksandrą i synami Natanem i Marcelem byli milionowymi gośćmi w sezonie 2017!

Poza gorącym przyjęciem, goście otrzymali roczny voucher na korzystanie z atrakcji Parku Rozrywki. Zobaczcie zdjęcia i film z tego wydarzenia.

energylandia milion

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here