19 C
Zator
środa, 17 sierpnia 2022
- REKLAMA -

Siatkarskie Mikołajki w Zatorze

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Dzień 6 grudnia od zawsze kojarzy się ze św. Mikołajem i prezentami. Także na zatorskiej hali nie brakowało dziś prezentów jakimi uczestniczki Turnieju Mikołajkowego obdarowywały się bez końca – bo jak lepiej nazwać radość z udanych akcji i wygranych meczów? Turniej Mikołajkowy Młodziczek o Puchar Dyrektora ZSO Zator rozpoczęła Pani Dyrektor Renata Pękala, życząc dobrej zabawy, a przede wszystkim gry fair play.

W Walce o Puchar wzięło udział 5 drużyn: 2 Ekipy ZSO Zator, UKS ZALEW Świnna Poręba , UKS SOKÓŁ Zator oraz Gimnazjum Chełm Śląski. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Emocji nie brakowało choć żadna drużyna nie pozwoliła na rozegranie siatkarskiej dogrywki.

Dobrą postawę pokazały Młodziczki UKS SOKÓŁ Zator. Uległy one jedynie ekipie UKS ZALEW Świnna Poręba z naszą zawodniczką w składzie i zajęły ostatecznie 2 miejsce. W Siatkarskim boju o tę lokatę musiały zmierzyć się z Drużyną Gimnazjum Chełm Śląski. Przypieczętowaniem dobrej gry naszych Dziewcząt i w pełni zasłużonej statuetki MVP, którą otrzymała Faustyna Dyrda (UKS SOKÓŁ Zator), był ostatni set, rozegrany tego dnia na zatorskiej hali z drużyną ZATOR ZSO 2. Popisowa zagrywka Faustyny oraz udane akcje naszego zespołu w defensywie, uniemożliwiły przeciwnikowi zdobycie nawet jednego punktu!

Wyniki Turnieju Mikołajkowego przedstawiły się następująco:

UKS ZALEW Świnna Poręba
UKS SOKÓŁ Zator
GIMNAZJUM Chełm Śląski
ZATOR ZSO 1
ZATOR ZSO 2

Wszystkim Uczestniczkom i Trenerom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Justyna Jurkiewicz

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
pochmurnie
19 ° C
20.5 °
17.4 °
89 %
1.5kmh
22 %
śr.
30 °
czw.
30 °
pt.
34 °
sob.
29 °
niedz.
20 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -