20 C
Zator
niedziela, 14 sierpnia 2022
- REKLAMA -

Mini Siatkówka na PIĄTKĘ!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Turniej Andrychowskiej Akademii Siatkówki w ramach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, areną zmagań naszych najmłodszych siatkarek UKS SOKÓŁ Zator. Reprezentując szkołę ZSO Zator, do walki o najlepsze lokaty turnieju trójek dziewcząt klas 4-6, przystąpiły dwie nasze ekipy: Zator I – Maja, Faustyna, Natalia oraz Zator II – Wiktoria, Gosia, Milena, Zuzka.

Walka była bardzo emocjonująca gdyż o tytuł najlepszej drużyny walczyło aż 26 zespołów!

Drużyny w rundzie eliminacyjnej zostały podzielone na 6 grup , w których walczyły każdy z każdym – 1 set do 15pkt.

Zator I przedarł się przez tą fazę jak burza, pokonując SP 4 Andrychów 3, SP 2 Wadowice 2 oraz SP 4 Andrychów 9 kolejno 15:6, 15:3,15:9 i awansując do kolejnego etapu rozgrywek z 1 miejsca. Zator II mając trochę mniej szczęścia zakończyły rozgrywki na tej fazie.

Kolejny etap rozgrywek zespołu Zator I to 5 meczów i kolejna walka by w finale zawalczyć o miejsca 1-4. Niestety losowanie nie było szczęśliwe i do naszej grupy trafiły dwa najlepsze zespoły turnieju. Dziewczęta przegrywając 2 mecze skutecznie powalczyły o miejsce 5 turnieju, wygrywając mecz 15:9.

Pierwsze 4 miejsca turnieju zostały zajęte przez SP 4 Andrychów trenujący w ramach Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Biorąc pod uwagę ogólną klasyfikację szkół, zajmujemy drugie miejsce tuż za Andrychowem.

Za walkę, mnóstwo emocji i pozostawione serce na parkiecie – Gratulujemy!

Justyna Jurkiewicz

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
20 ° C
22.3 °
18.5 °
81 %
2.5kmh
99 %
niedz.
24 °
pon.
29 °
wt.
30 °
śr.
30 °
czw.
30 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -