16.9 C
Zator
niedziela, 14 lipca 2024
- REKLAMA -

Podpisano umowę na dzierżawę zbiornika Ślepowron w Podolszu

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Gmina Zator podpisała ze Stowarzyszeniem „Ślepowron” z Podolsza umowę na 20 letnią dzierżawę zbiornika o tej samej nazwie wraz z terenem przyległym. Zbiornik ten od lat jest łowiskiem wędkarskim cieszącym się dużą popularnością i wielką sławą wśród wędkarzy.

Więcej informacji, w tym okazy ryb jakie można tam złowić dostępne są na stronie:
Stowarzyszenie Wędkarskie Ślepowron w Podolszu – Aktualności (stowarzyszenieslepowron.pl)

Na stronie Stowarzyszenia można przeczytać: Radni Gminy Zator jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie przeznaczenia do dzierżawy na okres 20 lat nieruchomości położonej w Podolszu i w Zatorze (zwanej Ślepowronem) Stowarzyszeniu Wędkarskiemu Ślepowron w Podolszu. 

Składamy wielkie podziękowania wszystkim radnym obecnym na sesji z Panem Burmistrzem na czele za docenienie trudu jaki od lat założyciele nowego Stowarzyszenia wkładali w to urokliwe miejsce. Cieszymy się, że jest to widoczne. Dostaliśmy zastrzyk nowej energii do dalszej pracy. Dziękujemy za wsparcie wszystkim, którzy nam sprzyjają i popierają drogę jaką obraliśmy.

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

1 KOMENTARZ

  1. Witam,
    Wszystko pięknie tylko jak już cokolwiek piszecie to napiszcie prawdę. Grupa 20 osób (oczywiście anonimowo) wykolegowała pozostałych wędkarzy, rozwiązując obecny zarząd w tajemnicy i zawiązują dumnie ogłaszane stowarzyszenie. Co to zmienia? Ktoś powie że nic, a ktoś że teraz wędkarze z których to pieniądze chętnie przygarniają nie będą mieć na nic wpływu. Co najemcy wymyślą -pozostanie nie do podważenia. Jeżeli ta grupka 20 osób ma choć odrobinę honoru (co osobiście wątpie) powinna osobiście wystąpić na spotkaniu koła i osobiście im przedstawić prawdę jak zostali wykolegowani.
    Nie pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
16.9 ° C
17.4 °
15.8 °
95 %
3.8kmh
100 %
niedz.
26 °
pon.
30 °
wt.
33 °
śr.
29 °
czw.
29 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -