KPP Oświęcim zabezpieczona marihuana
foto: KPP Oświęcim
- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Gmina Zator. Policjanci przejęli kilkadziesiąt porcji  marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 20 – latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, która mogła posłużyć do sporządzenia ponad 70 porcji narkotyku.

W dniu 4 kwietnia 2018 zatorscy policjanci patrolujący rejon Podolsza zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mazda, którym podróżowało dwóch 20 – letnich mieszkańców Gminy Zator. Podczas czynności funkcjonariusze wyczuli wydobywającą się z pojazdu woń marihuany.  W związku z powyższym przy pomocy narkotestu Policjanci za pomocą  narkotestu przeprowadzili badanie kierowcy, które nie wykazało , aby prowadził pod wpływem narkotyków. Następnie przeprowadzili przeszukanie samochodu, podczas którego  pod jednym z siedzeń ujawnili słoik. Znajdował się w nim woreczek foliowy z suszem roślinnym oraz młynek do jego mielenia. Susz i młynek zostały zabezpieczone, natomiast mężczyźni trafili do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Przeprowadzone badanie zabezpieczonego suszu  potwierdziło, że jest to marihuana, która mogła posłużyć do sporządzenia ponad 70 porcji narkotyku. Środek odurzający okazał się własnością pasażera.

Za posiadanie narkotyków  grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

1 KOMENTARZ

  1. Tytuł: „Podolsze, kolejny kierowca pod wpływem narkotyków”
    W tekście: „(…) Policjanci za pomocą narkotestu przeprowadzili badanie kierowcy, które nie wykazało , aby prowadził pod wpływem narkotyków. (…)”
    To jak w końcu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here