8.8 C
Zator
piątek, 23 lutego 2024
- REKLAMA -

#PODOLSZE Okolice „Krowiego mostu” już cierpią na podwyżkach opłat za odpady komunalne

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Obszar Chroniony Natura 2000, Dolina Karpia a tu takie rzeczy nad Skawą..

Sterta śmieci wśród których znajdują rzeczy, których w legalny sposób można się pozbyć chociażby pozostawiając w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (obok Agropunktu).

O tym w jaki sposób ludzie pozbywają się odpadów poinformował nas zirytowany sytuacją kierowca przejeżdżający przez  tzw. „krowi most”.

„Jechałem tamtędy i zaintrygowały mnie ślady błota na asfalcie wychodzące z drogi prowadzącej do Skawy. Poszedłem sprawdzić po co ktoś tam jechał.”

Jednym z zamiarów podwyżki opłat za śmieci było skłonić ludzi do ich selekcji, aby nie płacić wyższych opłat za odpady niesegregowane. Niestety ludzie są leniwi do tego stopnia, że zamiast je segregować wolą wyrzucać gdzie popadnie, byle nie płacić więcej.

Miejmy nadzieję, że policja dotrze do ich właściciela, który poniesie za to odpowiedzialność.

 

- REKLAMA -

Popularne

1 KOMENTARZ

  1. Sterta śmieci znajduje się ok. 500 m od krowiego mostu, już na terenie Zatora, tuż nad Skawą, na końcu drozki biegnącej od drogi od wym. mostu w kierunku Morysiny wzdłuż wału. Asortyment odpadów wskazuję że pochodzą z remontowanego starego domu (dwie wersalki, kilka starych wybeszonych telewizorów, linoleum, stare opony, części karoserii od audi80, odpady budowlane i opakowania po artykułach budowlanych, zużyte rękawice robocze, butelki, styropian itp.) Stawiam że wywiozła to któraś z firm budowlanych których pojazdy codziennie poruszają się tą drogą albo ktoś z mieszkańców naszej gmi y z tej strony Skawy. KARYGODNE. Może czytelnicy rozpoznają misia lub inne przedmioty, albo skojarzą fakty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
8.8 ° C
10.3 °
6.1 °
89 %
1.7kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
9 °
niedz.
12 °
pon.
16 °
wt.
15 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -