6.1 C
Zator
środa, 28 września 2022
- REKLAMA -

Pociągi wracają do Zatora!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Od soboty pociągi pasażerskie wracają na trasy z Katowic i Krakowa do Zatora. Polregio wznawia kursy, by obsłużyć ruch turystyczny związany z zatorskimi parkami rozrywki.

„SuperREGIO na trasie Katowice – Zator będzie kursować przez Mysłowice i Oświęcim. Przebycie tej trasy zajmie ok. 1,5 godziny, a za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” trzeba zapłacić 12 zł. Pociąg będzie kursował od 29 maja do 20 czerwca w piątki, soboty i niedziele oraz dodatkowo 3 czerwca i od 25 czerwca do 28 sierpnia codziennie.

Do Zatora będzie można dojechać również bezpośrednio z Krakowa Głównego. Przejechanie całej trasy zajmie ok. godziny. Normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” z Krakowa do Zatora będzie kosztował 11,5 zł. Pociąg będzie kursował od 29 maja do 26 czerwca w piątki, soboty i niedziele oraz dodatkowo 3 czerwca i od 27 czerwca do 28 sierpnia codziennie.

Sprzedaż biletów na połączenia superREGIO będzie prowadzona we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym poprzez aplikację mobilną i stronę internetową Polregio. W pociągach superREGIO będą obowiązywać wszystkie ulgi ustawowe, a także popularne oferty Polregio: „Ty i raz, dwa, trzy”, „REGIO Senior”, „Razem w Polskę Standard”, „Razem w Polskę Komfort” oraz Taryfa RAZEM dla posiadaczy REGIOkart” – podaje portalsamorzadowy.pl

INFO: Życie Zatora

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
6.1 ° C
7.7 °
5.2 °
89 %
2.3kmh
25 %
śr.
15 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
15 °
niedz.
14 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -