-2.1 C
Zator
niedziela, 29 stycznia 2023
- REKLAMA -

#OSIEK Policjanci uratowali psiaka, a z pomocą internautów odnaleźli jego właściciela.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji uratowali psiaka, który wpadł do lodowatej wody. Mundurowi ogrzali, nakarmili i napoili czworonoga, a rozsyłając wiadomości za pośrednictwem portali społecznościowych doprowadzili do odnalezienia właściciela.

W minioną sobotę (26.11.2022) rano policjanci otrzymali polecenie udania się do Osieka na ulicę Kościelną, gdzie w przydrożnym rowie wypełnionym wodą miał znajdować się pies. Mundurowi szybko zlokalizowali pieska. Trzęsący się z zimna futrzak nie potrafił o własnych siłach wyjść z lodowatej wody. Policjanci natychmiast wydostali go z rowu. Otulili kocem i ulokowali w radiowozie. Kiedy piesek, a dokładnie suczka nieco się oswoiła, policjanci podzielili się z nią kanapkami oraz napoili. Następnie zrobili jej zdjęcie i przesłali na portale społecznościowe wraz z komunikatem o poszukiwaniach właściciela.

Po kilkudziesięciu minutach do dyżurnego oświęcimskiej komendy Policji zadzwonił  mieszkaniec Osieka. Mężczyzna oświadczył, że suczka jest jego własnością, a poszukiwał jej już od dwóch dni. Szczęśliwy futrzak trafił pod opiekę właściciela, który bardzo dziękował policjantom za uratowanie jego psiaka.

Podziękowania należą się również internautom, którzy błyskawicznie przekazywali komunikat o poszukiwaniach właściciela suczki. Informacja szybko dotarła do właściciela. Dzięki temu psiak zamiast do schroniska trafił do swojego domu.

Info: KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady śniegu
-2.1 ° C
-0.3 °
-3.2 °
97 %
1.4kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
1 °
wt.
1 °
śr.
2 °
czw.
1 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -