fot. KPP Oświęcim
- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Do zdarzenia doszło w dniu 24 września około godz. 23:30 na ul. Tysiąclecia w Oświęcimiu. 25-latek spożywał w tym rejonie alkohol. Kiedy opróżnił butelkę płynu, zamachnął się i rzucił nią w kierunku zaparkowanych opodal dwóch samochodów osobowych. Świadkiem sytuacji była mieszkanka Przeciszowa, która zwróciła uwagę chuliganowi. Niestety nie skończyło się to dla niej dobrze…

Upojony alkoholem mężczyzna zdenerwował się, gdy kobieta postanowiła go pouczyć. Chwiejnym krokiem udał się w jej kierunku, po czym uderzył ją w twarz. Zaraz po tym kopnął w karoserię jej auta i zaczął uciekać.

Przeciszowianka bezzwłocznie powiadomiła policję. Funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia i zebrali zeznania. Na podstawie rysopisu rozpoczęli poszukiwania chuligana.

Już po kilkunastu minutach udało się namierzyć sprawcę na jednej z oświęcimskich ulic. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Zaborza. Policjanci przewieźli mężczyznę do pomieszczeń dla zatrzymanych. Badanie alkomatem wykazało 2,52 promile alkoholu. Damskiemu bokserowi grozi do 5 lat więzienia.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here