Policjanci z KP w Zatorze potrzebowali jedynie kilkunastu godzin, aby ustalić i zatrzymać sprawcę włamania do domku letniskowego.  Odzyskano również całe skradzione mienie, wśród których najcenniejszymi dla pokrzywdzonych były pamiątki rodzinne.

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Zatora o włamaniu do jego domku letniskowego znajdującego się w Łowiczkach. Łupem złodziei padły różnego rodzaju przedmioty użytkowe, żywność, napoje,  a także pamiątki rodzinne m. in. fotografie, które dla pokrzywdzonego stanowiły największą wartość.

Policjanci natychmiast zajęli się poszukiwaniem sprawcy i na podstawie zebranych dowodów ustalili, że związek z włamaniem ma 29 – letni mieszkaniec Gminy Zator.  Aby zweryfikować poczynione ustalenia udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie podczas przeszukania odnaleźli wszystkie skradzione przedmioty. Mężczyzna trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych i wkrótce przed sądem odpowie za popełnione przestępstwo, natomiast przedmioty, które odzyskali policjanci wkrótce wrócą do właściciela.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

info: KPP Oświęcim

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here